2:1
1:4
- : -

Aligators U21 C - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 4:7
2. Tomáš Líznar, 25. Čestmír Sekanina, 25. Tomáš Líznar, 41. Tomáš Líznar - 2. Jakub Neděla, 10. Jakub Neděla, 29. Josef Bílek, 33. Filip Kozák, 36. David Novák, 39. Lukáš Demek, 44. Jakub Matula; rozhodčí: Martin Pivoda - Pavel Rýznar; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Dvořák ? - Matyáš Krupa ?; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:4;
43:18
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #71 David Novák (4:7).
40:16
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #10 Tomáš Líznar, asistoval #26 Ondřej Slezák (4:6).
38:29
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #6 Lukáš Demek, asistoval #15 Jakub Matula (3:6).
35:06
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #71 David Novák, asistoval #15 Jakub Matula (3:5).
35:06
Daviiiid Novááááák, v čase 35:06 a asistoval mu hráč s číslem 15 Jakuuub MATULAAAAA
32:49
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #41 Filip Kozák, asistoval #37 Eduard Štěrbák (3:4).
30:00
30:00
28:51
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #64 Josef Bílek, asistoval #71 David Novák (3:3).
28:51
Joseeeef Bíííííleeek, v čase 28:51 a asistoval mu hráč s číslem 71 DAVID Nováááááaak
24:42
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #10 Tomáš Líznar, asistoval #24 Mikuláš Svoboda (3:2).
24:20
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #95 Čestmír Sekanina, asistoval #10 Tomáš Líznar (2:2).
15:00
15:00
09:19
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #70 Jakub Neděla, asistoval #15 Jakub Matula (1:2).
09:19
Dvojice Neděla, Matula opět skóruje
01:25
01:00
01:00
Jakuuuuuub Nedělaaaaa, v čase 1 minuta a asistuje mu hráč s číslem 15 Jakub Matulaaa
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Pivoda a Pavel Rýznar.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase GulliversB:
00:00
Line-up domácích Aligators U21 C: brankář: Vojtěch Dvořák; hráči v poli: Adam Klimeš, Ondřej Bábíček, Ondřej Slezák, Mikuláš Svoboda
00:00
V následujících 45 minut se můžeme těšit na některé hráče z 1. ligy mužů, jako jsou trřeba David Novák, Jakub Matula nebo třeba Mikuláš Svoboda z Aligátorů