2:2
3:1
- : -

ŠSK ZŠ Očovská Hodonín - Florbal Vsetín 10:5
1. Pavel Labaj, 3. Marek Šimko, 6. Radek Drábek, 7. Kryštof Klabzuba, 8. Josef Hojsák, 17. Matyáš Bělohoubek, 18. Marek Šimko, 26. Pavel Labaj, 34. Pavel Labaj, 36. Pavel Labaj - 8. Matyáš Fusek, 12. Vojtěch Bajza, 13. Matyáš Fusek, 13. Vojtěch Bajza, 30. David Procinger; rozhodčí: Milan Pobořil - Ondřej Pobořil; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Andrej Voda ?, Miroslav Chlápek ? - Ondřej Mikeš ?, David Blanař ?, Ondřej Mikeš ?, David Blanař ?; po třetinách: 5:2, 2:2, 3:1;
36:00
35:08
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #24 Pavel Labaj, asistoval #84 Marek Šimko (10:5).
34:26
Střídání brankáře. Nový brankář #13 David Blanař družstva Florbal Vsetín
33:52
31:27
Timeout Florbal Vsetín
29:05
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #30 David Procinger, asistoval #27 Nela Juráňová (8:5).
28:38
Vyloučen hráč #55 Jan Nový družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za hrubost.
25:35
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #24 Pavel Labaj, asistoval #18 Josef Hojsák (8:4).
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Miroslav Chlápek družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
24:00
24:00
20:13
Hosté v dnešním utkaní trefují poněkolikáté tyčku
17:41
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #84 Marek Šimko, asistoval #24 Pavel Labaj (7:4).
16:55
Střídání brankáře. Nový brankář #88 Ondřej Mikeš družstva Florbal Vsetín
16:49
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #76 Matyáš Bělohoubek, asistoval #34 Richard Konečný (6:4).
15:21
 Tým ŠSK ZŠ Očovská hodonín začínají hrát agresivně
12:32
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #11 Vojtěch Bajza bez asistence (5:4).
12:32
Po vyhraném buly se Vojtěch Bajza rozhodl pro solovou akci kterou proměnil
12:27
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Matyáš Fusek, asistoval #88 Ondřej Mikeš (5:3).
12:00
12:00
11:59
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #11 Vojtěch Bajza, asistoval #23 David Kotrla (5:2).
09:14
Vsetín se po 9 minutách dostavá do tempa hry.
07:42
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Matyáš Fusek, asistoval #30 David Procinger (5:1).
07:42
Matyáš Fusek vybojoval miček u vlastní brány a běži přes celé hřište a proměňuje
07:08
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #18 Josef Hojsák bez asistence (5:0).
06:44
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #8 Kryštof Klabzuba, asistoval #34 Richard Konečný (4:0).
06:44
05:43
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #35 Radek Drábek, asistoval #76 Matyáš Bělohoubek (3:0).
02:36
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #84 Marek Šimko bez asistence (2:0).
01:18
Vyloučen hráč #55 Jan Nový družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:24
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Pobořil a Ondřej Pobořil.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Ondřej Mikeš; hráči v poli: David Procinger, Jakub Slováček, Šimon Horák, Matyáš Fusek, Radim Hnaníček