5:0
- : -
Aligators

Sklo Bohemia Světlá n/S - Aligators 5:2
27. Magdalena Doležalová, 27. Kristýna Milfaitová, 29. Kristýna Milfaitová, 36. Kristýna Milfaitová, 36. Kristýna Milfaitová - 19. Viktorie Damborská, 22. Valerie Damborská; rozhodčí: Jiří Blabolil - Vítek Pospíchal; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 155; zásahy brankářů: Tereza Bláhová ? - Denisa Konečná ?; po třetinách: 0:0, 0:2, 5:0;
Komentář domácích Rosecký Tomáš (Trenér):
Před úžasnou kulisou před 150 diváky jsme sice vstoupili do zápasu aktivně, jak jsme chtěli. Ale klasicky nás srážela produktivita, navíc soupeř dvakrát vsítil gól. Ale pak jsme se konečně prosadili a první krok k postupu máme za sebou. Věříme, že úžasní diváci i naše kvalitní hra nás na MČR dovede..
Komentář hostů Lengálová Tereza (Trenér):
Zápas byl od začátku ve vysokém tempu. Hráčky Světlé nastoupily ve velkém počtu a ihned se jim podařilo nás zavřít v jejich útočném pásmu. Dvě třetiny se holkám dařilo aktivně bránit a dokonce se nám podařilo vstřelit dva góly. Bohužel ve třetí třetině nám začaly docházet síly a soupeř pěknými akcemi otočil zápas. Perfektně nás celý zápas držela gólmanka Deniska, která pochytala neskutečné množství střel. Ke skvělému výkonu také přispěly všechny hráčky, které do zápasu daly vše. Teď jen nabrat síly a vstoupit s čistou hlavou do druhého zápasu.
36:00
Střely ve 3. části: 22:1
36:00
35:49
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Kristýna Milfaitová, asistoval #6 Šárka Kudlová (5:2).
35:44
Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
35:44
34:20
Timeout Aligators
28:27
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Kristýna Milfaitová, asistoval #28 Laura Karasová (3:2).
26:17
26:07
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Magdalena Doležalová bez asistence (1:2).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 18:3
24:00
21:11
Branku družstva Aligators vstřelil #12 Valerie Damborská, asistoval #3 Natálie Tychlerová (0:2).
18:07
Branku družstva Aligators vstřelil #84 Viktorie Damborská bez asistence (0:1).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 20:5
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Blabolil a Vítek Pospíchal.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators: brankář: Denisa Konečná; hráči v poli: Natálie Tychlerová, Valerie Damborská, Denisa Wronková, Michaela Nečasová, Nikol Zoubková
00:00
Line-up domácích Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Tereza Bláhová; hráči v poli: Kristýna Milfaitová, Barbora Beránková, Šárka Kudlová, Adéla Švorcová, Laura Karasová