0:4
1:2
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - FbŠ Bohemians 2:9
4. Kateřina Hrdličková, 30. Bui Mai Linh Nguyen - 2. Tereza Spoustová, 3. Markéta Seidlerová, 8. Kateřina Ciblová, 16. Kateřina Hutníková, 20. Eva Faltová, 22. Kateřina Ciblová, 24. Marie Čápová, 25. Kateřina Ciblová, 30. Barbora Sinkulová; rozhodčí: Martin Procházka - Daniel Castrillo; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 163; zásahy brankářů: Nela Rajkovová 17 - Anita Vlachová 10; po třetinách: 1:3, 0:4, 1:2;
Komentář domácích Maliňak Miroslav (Trenér):
Začátek první třetiny byly holky zbytečně ustrašené a nechaly soupeře hrát jeho hru. Postupně jsme si na tempo hry zvykli. V druhé třetině soupeř využil našich chyb a gólově se prosadil. Ve třetí části se hra vyrovnala. Těšíme se na druhý zápas
Komentář hostů Cabejšek Daniel (Trenér):
Holkám patří pochvala za přístup k zápasu a že jsme po celou dobu udrželi koncentraci. Před námi ale ještě 3 třetiny, ke kterým přistoupíme stejně zodpovědně. Dobrou chuť všem, co se jdou nadlábnout a za chvíli znovu na florbálku.
36:00
Střely ve 3. části: 5:7
36:00
34:58
Domácím se zatím skvěle daří bránit.
34:14
Trestné střílení družstva FBC DDM Kati Kadaň neproměnil #10 Dominika Maliňaková.
34:14
Ciblová zahrála vysokou nahození na zcela osamocenou Maliňakovou, ta ale následné trestné střílení neproměňuje.
33:17
Vyloučen hráč #27 Kateřina Hrdličková družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
33:17
Hrdličková si prý chtěla jít odpočinout.
32:28
Maliňaková bohužel opět netrefuje bránu.
31:40
Hrdličková skvěle chodí do bloků.
30:27
Bláhová, náš kadaňský buldoček, odebírá soupeřkám balonky jak na běžícím páse.
29:54
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #34 Bui Mai Linh Nguyen, asistoval #10 Dominika Maliňaková (2:9).
29:54
Dalekosáhlá střela Nguyenové končí až za zády Vlachové.
29:52
Benešová vybojovala faul na svou osobu.
29:06
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Barbora Sinkulová, asistoval #37 Kristýna Říhová (1:9).
29:06
Další sehrávka na střed, další gól.
28:33
Skvěle Rajkovová!
27:52
Nápravová jako potápka eelegnatně zaplula za mantinel.
26:48
Nguyenová s Benešovou si poradily s rozběhnutou juniorskou reprezentantkou Seidlerovou.
26:34
Vlachová vyhazuje za půlku.
25:22
Hrdličková naložila Hutníkové.
24:25
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #36 Markéta Seidlerová (1:8).
24:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrávajíopět domácí.
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 1:8
24:00
23:03
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Marie Čápová, asistoval #8 Johana Hacklová (1:7).
22:54
Nguyenová ihned napravuje své zaváhání.
21:05
21:05
Trocha smůly.
20:51
Hrdličková čistě sestřelila Seidlerovou.
19:47
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #5 Eva Faltová, asistoval #36 Markéta Seidlerová (1:5).
19:47
Nedůraz před brankou domácích a další fík v bráně Rajkovové.
18:21
Benešová K. skvěle dostoupila k Seidlerové a zblokovala její střelu.
16:48
Sinkulová měla dost práce s Hrdličkovou.
15:49
Benešová K. zašlápla dosti komicky balonek.
15:19
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #87 Kateřina Hutníková, asistoval #34 Tereza Spoustová (1:4).
15:08
Benešová P. předvádí dnes skvělé obranné zákroky.
13:43
Bláhová sebrala balonek Hacklové, vybídla Maliňakovou ke střele, avšak ta přestřeluje.
12:49
Rajkovová opět skvělá.
12:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají opět domácí.
10:58
Maliňaková nasadila tělo o hlavu větší Hutníkové.
09:51
Bláhová skvěle obrala Čápovou.
08:31
Trochová mířila na přední tyč, bylo tam místo, ale netrefila balonek optimálně.
07:17
07:17
Skvěle vyřešené přečíslení od Bohemians.
06:49
Zmatky před bránou Bohemians, které musela řešit až Vlachová.
05:39
Skvělý blok domácích hráček proti Spoustové.
05:01
Špačková se srazila se svou spoluhráčkou Čápovou a na chvíli ji vyřadila z provozu.
03:36
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #27 Kateřina Hrdličková, asistoval #66 Petra Trochová (1:2).
03:36
Hrdličková ze středu nekompromisně proměňuje svou šanci.
03:09
Benešová se protáhla zpoza vlastní brány mezi dvěmi napadajícími hráčkami a došla si až pro faul v útočném pásmu.
02:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová bez asistence (0:2).
02:14
Otevřený střed a Rajkovová bez šance.
01:46
Čápová se snažila doslova dosekat balonek za Rajkovovou, její snažení ukončil až hvizd rozhodčího.
01:25
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Tereza Spoustová, asistoval #36 Markéta Seidlerová (0:1).
01:25
Rajkovová střelu Spoustové neviděla, a tak končí v bráně.
00:51
Rajkovová si připisuje první úspěšný zákrok.
00:24
První lajna Bohemians ihned zatápí domácím pod kotlem.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Procházka a Daniel Castrillo.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Anita Vlachová; hráči v poli: Tereza Spoustová, Lucie Čermáková, Kateřina Ciblová, Markéta Seidlerová, Marie Čápová
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Nela Rajkovová; hráči v poli: Kristýna Benešová, Bui Mai Linh Nguyen, Dominika Maliňaková, Aneta Bláhová, Lenka Rosolová