0:1
- : -
TROOPERS

TROOPERS - S.K. P.E.M.A. OPAVA 3:4
10. Jiří Knotek, 27. Jiří Koutný, 38. Jan Daler - 15. Dominik Klimscha, 22. Patrik Posselt, 39. Petr Pavelek, 43. Jiří Šebesta; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 122; zásahy brankářů: Michal Melichar 32 - Kryštof Bezděk 22; po třetinách: 1:1, 2:2, 0:1;
Komentář domácích Bartek Ivo (Trenér):
Především bych chtěl poděkovat všem divákům a našim příznivcům, za to že nás podporovali celou sérii play-down i během baráže. Né menší dík patří i všem hráčům, kteří se do sérii zapojili. Bylo to dlouhé a náročné, jak fyzicky, tak i finančně. Bohužel se nám nepodařilo splnit cíl, a to udržet prnví ligu. Je to pro nás hodně nešťantné, ale život jde dál a skončili jsme jednu éru florbalové generace. Příští sezonu začínáme s novým týmem v národní lize a našim cílem bude návrat do první ligy. Celá série s Opavou byla vyrovnaná, my jsme byli florbalovější, ale to co rozhodlo, bylo že hráči Opavy měli daleko lepší úspěšnost střelby než my, dávali goly a zaslouženě zvítězili. Přeji soupeřům úspěšnou příští sezonu.
Komentář hostů Trunkát Michal (Trenér):
Dneska velmi vyrovnané utkání, myslím, že pro oko diváka to bylo kvalitní utkání, které se ve finále podařilo utrhnout na naši stranu. Jsem rád, že jsme letošní sezonu zakončili vítězně. Obrovské poděkování našim věrným fanouškům za obrovskou podporu po celou sezonu. Klukům do šatny bych samozřejmě chtěl pogratulovat a popřát do budoucna hodně štěstí v nadcházející sezóně. Soupeři bych chtěl poděkovat za super odehranou sérii a do příští sezóny hodně štěstí. ahoj, čau
60:00
Střely ve 3. části: 16:4
60:00
59:01
opavští mají zabetonované pozice před svojí brankou, hráči Troopers se snaží tuto hradbu prorazit
58:28
Timeout TROOPERS
58:28
hráči Troopers hrají bez brankáře
56:33
hráči Troopers nevyužili přesilovou hru k srovnání skore, opavští stále vedou o jednu branku
55:07
domáci hrají přesilovku
54:20
Vyloučen hráč #7 Dominik Klimscha družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:05
rychlé kombinační akce na obou stranách
52:13
Petr Jeski přerušil útok opavských a rychlou nahrávkou na Jirku Knotka si vytvořili golovou šanci, která nebyla využita
50:16
Marek Paulík trefuje, po krásné nahrávce od Honzi Dalere, pouze tyčku opavské branky
45:13
fanoušci skandují vyrovnat a o vyrovnání se snažil tvrdou střelou Marek Jedlička, bohužel neproměnil
42:47
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #10 Jiří Šebesta, asistoval #29 Kryštof Malina (3:4).
42:47
opavští trestají vyloučení Víti Mlejnka a dávají Troopers čtvrtou branku, ujímají se tak na začátku 3.třetiny vedení
42:27
krásná obranná akce Marka Jedličky při hře v oslabení
41:28
Vyloučen hráč #8 Vít Mlejnek družstva TROOPERS na 2 minuty za opakované přestupky.
40:47
Marek Klečka ohrozil svojí ranou branku Michala Melichara, střela šla ale mimo branku
38:49
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #72 Petr Pavelek, asistoval #7 Dominik Klimscha (3:3).
38:49
rychlá odpověď Opavy a je srovnáno 3:3
38:10
tým Troopers se tak na konci druhé třetiny ujímá vedení
37:50
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #27 Petr Kadlec (3:2).
37:39
místo zraněného Jirky Knotka nastoupil Honza Daler, který hned dává gol
35:57
Michal Melichar chytá tutovku, rychlá reakce a krásný brankářský zákrok
35:33
po střetu leží na palubce Jirka Knotek, je v péči lékaře, ale nakonec odchází na střídačku po svých
35:04
brankař Troopers kryje prudkou střelu opavských
34:11
hráči Troopers jsou v plném počtu
33:09
i když domácí hrají pouze ve čtyřech, měli během pár vteřin dvě šance dát opavským gol v oslabení
32:11
Vyloučen hráč #38 Jan Grábl družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
31:57
zblokovaná střela, míček změnil tvar a hra musela být přerušena
29:02
další solová akce, tentokrát Lukáše Michálka zakončena tvrdou střelou, bohužel mimo opavskou branku
27:06
krásná solová akce Ondry Trávníčka, bohužel míček mu sklouzl z čepele
26:46
přerušení hry, Daniel Budík řeší nedovolené držení
26:24
Branku družstva TROOPERS vstřelil #12 Jiří Koutný, asistoval #37 Tomáš Pavla (2:2).