4:3
- : -
TROOPERS

S.K. P.E.M.A. OPAVA - TROOPERS 7:5
10. Jan Mazur, 18. Dominik Klimscha, 34. Marek Klečka, 48. Petr Stejskal, 48. Dominik Klimscha, 52. Marek Klečka, 59. Dominik Klimscha - 13. Jan Daler, 14. Ondřej Trávníček, 45. Jiří Knotek, 47. Jiří Knotek, 59. Jiří Koutný; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 103; zásahy brankářů: Kryštof Bezděk 16 - Kryštof Bartek 22; po třetinách: 2:2, 1:0, 4:3;
Komentář domácích Černín Vladimír (Vedoucí):
Mercedes (BMW) sice nevyjel z garáže, ale stačilo to :)  Honda to veme příští víkend přes Brno a odveze si 1.ligu! Ahoj, čau. #Chozé
Komentář hostů Jeski Petr (Asistent trenéra):
Opět kvalitní utkání. V první třetině jsme hráli dobře, bohužel nás neubráněné standardky stály vedení. Od druhé třetiny byli domácí hladovější, aktivnější, měli souboje. To ve výsledku rozhodlo o dnešním utkání, protože i když jsme se dostali zpět do zápasu, tak jsme dlouho tahali za kratší konec a to nás stálo hodně sil. Musíme se do příštího zápasu zlepšit a ukázat charakter. Děkujeme soupeřům, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 8:8
60:00
58:54
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha bez asistence (7:5).
58:54
Domin do prázdné!!! A je rozhodnuto.
58:17
Branku družstva TROOPERS vstřelil #12 Jiří Koutný, asistoval #27 Petr Kadlec (6:5).
58:17
Rabinskému se nepodařilo odpálil míček a Koutný nachytal na bližší tyči Bezděka.
57:00
Klečka neprostřelil obránce hostů, jinak by to byl gól do prázdné...
56:39
Skákající míček v malém brankovišti nikdo netrefil a Opava se tak ubránila.
55:40
Hosté bez brankáře...
53:30
Hosté kombinují na polovině Opavy, ale bez výraznějšího efektu.
51:58
Timeout TROOPERS
51:58
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #7 Dominik Klimscha (6:4).
51:58
Rychlé přenesení hry Opavy, kde míček z rohu hřiště získal Klimscha, krosem do druhé vlny nahrál Klečkovi, ten si míček potáhnul a prostřelil kolem těla Bartka!!!
49:40
Propagační střeu Dalera chytá do rukou bezděk.
47:55
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha, asistoval #36 Marek Klečka (5:4).
47:55
Klečka našel z levé strany na středu volného Klimschu a ten prostřeluje Bartka!!!
47:16
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #38 Petr Stejskal, asistoval #21 Karel Boželník (4:4).
46:34
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #27 Petr Kadlec (3:4).
46:34
Střelu Kadlece od modré ještě Bezděk vyrazil, ale jen před sebe, kde ji dorazil Knotek.
46:06
Vyloučen hráč #41 Michal Šubert družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:27
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #12 Jiří Koutný (3:3).
44:27
Knotek se protáhnul kolem branky přes obránce a pod padajícím Bezděkem vstřelil míček do branky.
43:34
Vyloučen hráč #36 Marek Klečka družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
41:53
Repček se probíjel dopředu, nakonec ho zastavil až Pavla.
41:11
Opavští se osvobozují vyhozením míčku a polovinu hostů.
36:00
Repčekovu střelu přes hráče tak tak vyráží Bartek.
35:27
Odražený míček na střed vzal Šubert a poslal to tam, bohužel netrefuje branku.
33:08
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #10 Jiří Šebesta (3:2).
33:08
Šebestovo nahození sklepnul Klečka a z první trefuje letící míček do branky!!!
32:37
Klečka našel z rohu volného Posselta, tomu střela nesedla...
32:20
Opava kombinuje na půlce hostů...
31:02
Vyloučen hráč #79 Marek Jedlička družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost.
31:02
Buganského poslal nešetrně za mantinel Jedlička a Opava má další přesilovku.
30:30
Po zaváhaní Repčeka přitukl míček Kadlec pro Knotka. Toho Bezděk skvěle vychytal!
29:20
Střely Repčeka a Posselta vyráží Bartek!
28:40
Hru nahoru dolů vidíme teď na obou stranách.
26:10
Hostující Pavla šel málem sám v oslabení na Bezděka, bohužel pro něj mu nevyšel první kontakt s míčkem.
25:07
Vyloučen hráč #28 Jiří Knotek družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
25:07
Knotek seknul dost bolestivě Bezděka a jde si sednout na snad míň jak 2 min.
22:30
Opavu pod tlakem zachrańuje faul hostujícího Mlejnka.
21:19
Mazurovu střelu z rozehrávky vyrazil Bartek nad branku hostů.
20:25
Posselt našel otočkou na levé straně brankoviště Klimschu, ten netrefuje branku, ale proč?! To neví ani Domin.
19:20
Buganského střelu přes hráče si našel Bartek, škoda no.
18:20
Akce 3 na 1, Daler předal míček na Michálka a ten trefuje tyč!!!
17:30
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha, asistoval #29 Kryštof Malina (2:2).
17:30
Nehlídaný Klimscha na hranici velkého brankoviště a je to :)
15:24
Klečka přiťukl míček pro Boželníka, ten z první o pár cm netrefuje branku.
13:51
Branku družstva TROOPERS vstřelil #97 Ondřej Trávníček, asistoval #17 Martin Vespalec (1:2).
13:51
Střelu Vespalce od střídaček tečoval Trávníček a Bezděk již nestačil reagovat.
12:36
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #28 Jiří Knotek (1:1).
12:36
Daler trefuje místečko na bližší tyči pod padajícím Bezděkem. Víc jsem neviděl...
11:30
Beránek se vysmekl Klimschovi a tak tak že nepropasíroval míček za Bezděkem.
10:40
Zakutálený míček si našel na velkém brankovišti Peška a trestuhodně netrefuje prostor branky.
09:01
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #14 Jan Mazur, asistoval #38 Petr Stejskal (1:0).
09:01
Stejk přiklepl míček Mazimu a je to 1:0 !!!
08:40
Nahození oholeného Boželníka končí metr od branky hostů.
06:20
Posselt z otočky jen do připraveného brankáře Troopers.
02:25
Volný Klimscha na středu hřiště střílí jen do první hráče soupeře.
01:52
Boželník se tlačil k dorážce, ale Barzek stačil míček skrýt do rukou.
00:49
Daler našel nabíhajícího Knotka na středu, ten z první střílí do pravé tyče!
00:01
Hosté vyhrávají úvodní buly.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS: brankář: Kryštof Bartek; hráči v poli: Marek Jedlička, Lukáš Michálek, Petr Kadlec, Jan Daler, Jiří Knotek
00:00
Line-up domácích S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Kryštof Bezděk; hráči v poli: Jiří Šebesta, Marek Klečka, Patrik Posselt, Dominik Klimscha, Kryštof Malina