0:0
4:3
- : -

PSKC Okříšky-Rudíkov - Fbc Strakonice - Bílí 6:4
4. Vojtěch Fila, 8. Pavel Filipec, 22. Michal Pospíchal, 23. Vojtěch Fila, 24. Vojtěch Fila, 25. Denis Plavec - 1. Vítek Mikeš, 25. Václav Kotrc, 25. Matěj Fringoš, 30. Matouš Důra; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Marek Leixner ? - Matyáš Kopecký ?, Jan Šperlín ?; po třetinách: 2:1, 0:0, 4:3;
30:00
29:43
Branku družstva Fbc Strakonice - Bílí vstřelil #58 Matouš Důra, asistoval #11 Alexandr Nedopil (6:4).
24:49
Branku družstva Fbc Strakonice - Bílí vstřelil #37 Matěj Fringoš, asistoval #97 Václav Kotrc (6:3).
24:23
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #11 Denis Plavec, asistoval #12 Soňa Jelínková (6:2).
24:06
Branku družstva Fbc Strakonice - Bílí vstřelil #97 Václav Kotrc, asistoval #7 Vítek Mikeš (5:2).
23:55
Okříšky si vytvořily velký náskok.
23:31
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #17 Vojtěch Fila, asistoval #11 Denis Plavec (5:1).
22:35
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #17 Vojtěch Fila, asistoval #7 Vojtěch Dvořák (4:1).
22:34
Atmosféry na hale přibívá.
21:44
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #3 Michal Pospíchal, asistoval #8 Pavel Filipec (3:1).
14:05
Nahrávku domácích zastihl Mikeš který se dal do samostatného úniku ale netrefuje.
13:06
První přesilovka pro Okříšky.
13:05
Vyloučen hráč #39 Jan Novotný družstva Fbc Strakonice - Bílí na 2 minuty za špatné střídání.
07:49
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #8 Pavel Filipec, asistoval #3 Michal Pospíchal (2:1).
05:14
03:34
A máme vyrovnáno.
03:33
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #17 Vojtěch Fila, asistoval #12 Soňa Jelínková (1:1).
00:41
Po inviduální akci Mikeše je vstřelen první gól.
00:40
Branku družstva Fbc Strakonice - Bílí vstřelil #7 Vítek Mikeš, asistoval #58 Matouš Důra (0:1).
00:01
První buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Pařízek a Michal Pazderník.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Strakonice - Bílí: brankář: Matyáš Kopecký; hráči v poli: Matouš Důra, Alexandr Nedopil, Vítek Mikeš, Václav Kotrc