0:3
0:8
- : -

Florbal Chomutov - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 0:15
1. Tereza Brožková, 7. Michaela Moravcová, 11. Nikola Skoková, 12. Denisa Bubeníková, 13. Lucie Švajcrová, 23. Lucie Baldreichová, 23. Vanessa Anna Strouhová, 25. Eva Křtěnová, 27. Lucie Baldreichová, 31. Lucie Baldreichová, 31. Denisa Bubeníková, 31. Ema Heralová, 32. Dominika Lískovcová, 33. Lucie Baldreichová, 35. Lucie Švajcrová; rozhodčí: Jakub Procházka - František Raffay; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lucie Marková ? - Eliška Držíková ?, Veronika Suchanová ?; po třetinách: 0:4, 0:3, 0:8;
36:00
Střely ve 3. části: 7:2
36:00
34:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #25 Lucie Baldreichová (0:15).
32:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #98 Eva Křtěnová (0:14).
31:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Dominika Lískovcová, asistoval #44 Lucie Švajcrová (0:13).
30:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Ema Heralová, asistoval #95 Iveta Veličková (0:12).
30:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Denisa Bubeníková, asistoval #91 Kristýna Slabá (0:11).
30:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #44 Lucie Švajcrová (0:10).
26:58
Vyloučen hráč #14 Kristýna Kafková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zvedání florbalky.
26:12
24:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #80 Tereza Brožková (0:8).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 9:4
24:00
22:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Vanessa Anna Strouhová, asistoval #77 Denisa Bubeníková (0:7).
22:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová z trestného střílení (0:6).
12:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #58 Nikola Skoková (0:5).
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář #81 Veronika Suchanová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
12:00
12:00
Střely v 1. části: 10:1
12:00
11:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Denisa Bubeníková, asistoval #64 Michaela Moravcová (0:4).
10:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #44 Lucie Švajcrová (0:3).
06:26
Vyloučen hráč #4 Ellen Vaňousová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
06:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (0:2).
05:00
Vyloučen hráč #7 Adéla Kejzlarová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
00:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Tereza Brožková, asistoval #28 Karolína Lískovcová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Procházka a František Raffay.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Eliška Držíková; hráči v poli: Ema Heralová, Karolína Lískovcová, Tereza Brožková, Jana Kulhavá, Iveta Veličková