1:3
2:0
- : -

T.J. Sokol Břeclav - TROOPERS Black 5:6pn
1. Borek Pihar, 6. Michal Šálek, 21. Michal Říha, 35. Michal Šálek, 42. Šimon Havel - 1. Vojtěch Mičulka, 2. Ondřej Slívko, 24. Dominik Štafa, 24. Daniel Tretera, 28. David Kašpárek, N Daniel Tretera; rozhodčí: Martin Kozáček - Vojtěch Lesák; vyloučení: 2 + Jakub Valášek 4:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Julínek -5 - Jiří Šťastný -5; po třetinách: 2:2, 1:3, 2:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS Black hráč #22 Vojtěch Mičulka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #21 Lukáš Krejčiřík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS Black hráč #30 Daniel Tretera a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #4 Filip Konečný , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
41:43
Timeout TROOPERS Black
41:11
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #13 Šimon Havel, asistoval #4 Filip Konečný (5:5).
34:42
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #10 Michal Šálek, asistoval #30 Šimon Miklík (4:5).
30:00
30:00
28:38
Vyloučen hráč #13 Šimon Havel družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za sekání.
27:55
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #85 David Kašpárek, asistoval #30 Daniel Tretera (3:5).
23:53
Vyloučen hráč #23 Rudolf Stroblík družstva TROOPERS Black na 2 minuty za hrubost.
23:32
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #30 Daniel Tretera bez asistence (3:4).
23:00
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #88 Dominik Štafa, asistoval #22 Vojtěch Mičulka (3:3).
22:16
Vyloučen hráč #35 Damián Cypris družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za sekání.
20:08
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #66 Michal Říha, asistoval #12 Borek Pihar (3:2).
15:00
15:00
14:28
Vyloučen hráč #50 Jakub Valášek družstva T.J. Sokol Břeclav na 2+2 minuty za vysoká florbalka.
05:04
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #10 Michal Šálek bez asistence (2:2).
01:50
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #14 Ondřej Slívko bez asistence (1:2).
00:37
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #12 Borek Pihar, asistoval #66 Michal Říha (1:1).
00:25
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #22 Vojtěch Mičulka, asistoval #88 Dominik Štafa (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kozáček a Vojtěch Lesák.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS Black: brankář: Jiří Šťastný; hráči v poli: Jakub Táborský, Karolína Gabrhelová, Matyáš Svozil, Dominik Štafa, Daniel Tretera
00:00
Line-up domácích T.J. Sokol Břeclav: brankář: Vojtěch Julínek; hráči v poli: Lukáš Krejčiřík, Martin Pyskatý, Filip Konečný, Šimon Havel, Damián Cypris