0:2
0:7
- : -

K1 Florbal Židenice - Aligators U21 C 1:13
15. Filip Zelníček - 1. Mikuláš Svoboda, 3. David Jarošek, 10. Čestmír Sekanina, 13. Čestmír Sekanina, 18. Mikuláš Svoboda, 28. Tomáš Líznar, 33. Mikuláš Svoboda, 33. Tomáš Líznar, 37. Tomáš Líznar, 38. Tomáš Líznar, 38. Mikuláš Svoboda, 42. Mikuláš Svoboda, 44. Jakub Pietropaolo; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matouš Pokorný -13 - Vojtěch Dvořák ?; po třetinách: 1:4, 0:2, 0:7;
45:00
43:45
Vlastní branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #22 Jakub Pietropaolo (1:13).
41:19
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #24 Mikuláš Svoboda, asistoval #10 Tomáš Líznar (1:12).
37:53
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #24 Mikuláš Svoboda, asistoval #95 Čestmír Sekanina (1:11).
37:35
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #10 Tomáš Líznar, asistoval #9 Adam Klimeš (1:10).
36:15
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #10 Tomáš Líznar, asistoval #7 David Jarošek (1:9).
32:45
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #10 Tomáš Líznar bez asistence (1:8).
32:21
30:00
30:00
27:41
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #10 Tomáš Líznar, asistoval #24 Mikuláš Svoboda (1:6).
25:30
Vyloučen hráč #27 Simon Nobilis družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hrubost.
20:30
aligátoři i přes malý počet hráčů vyhrávají o 4 branky ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
17:57
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #24 Mikuláš Svoboda, asistoval #11 Jiří Horák (1:5).
15:00
15:00
14:49
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Filip Zelníček bez asistence (1:4).
12:24
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #95 Čestmír Sekanina, asistoval #9 Adam Klimeš (0:4).
09:19
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #95 Čestmír Sekanina bez asistence (0:3).
02:13
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #7 David Jarošek, asistoval #5 Ondřej Bábíček (0:2).
00:23
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kouba a David Zástřešek.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators U21 C:
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Matouš Pokorný; hráči v poli: Lukáš Daniel, Martin Fencl, Filip Zelníček, Dan Lošťák, Simon Nobilis