2:0
9:3
- : -

Sokol Brno I EMKOCase GulliversB - FBK Atlas Blansko 11:4
17. Radek Habler, 20. Radek Habler, 35. Kryštof Kronek, 36. Kryštof Kronek, 36. Karel Fritscher, 38. Radek Habler, 39. Vojtěch Sumec, 40. Kryštof Kronek, 41. Radek Habler, 44. Radek Habler, 45. Karel Fritscher - 9. Vojtěch Nechuta, 37. Adam Pernica, 40. Vojtěch Nechuta, 44. Richard Jeřábek; rozhodčí: Jan Karafiát - Šimon Grega; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Prokop Stejskal ? - Štěpán Chabiča -11; po třetinách: 0:1, 2:0, 9:3;
45:00
Střely ve 3. části: 20:13
45:00
45:00
Utkání končí.
45:00
Statistiky střel Gulls v třetí části: 20 na branku, 10 mimo, 8 blok.
44:56
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #6 Karel Fritscher, asistoval #15 František Čuhel (11:4).
44:42
Vyloučen hráč #21 Matěj Konečný družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
43:43
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #98 Richard Jeřábek, asistoval #16 Stanislav Holík (10:4).
43:32
Kronek blokuje Čuhelův projektil.
43:04
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #48 Radek Habler, asistoval #1 Prokop Stejskal (10:3).
42:06
Habler na zemi. Boty má obě!!!
40:22
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #48 Radek Habler, asistoval #22 Kryštof Kronek (9:3).
39:49
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #22 Kryštof Kronek bez asistence (8:3).
39:45
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Vojtěch Nechuta bez asistence (7:3).
39:45
Kronek se trefuje potřetí, jeho velice aktivní hra se trenérovi musí líbit.
39:08
Sumec backhandem trefuje.
38:52
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #24 Vojtěch Sumec bez asistence (7:2).
37:08
37:08
Radek Habler kompletuje po Kronkově nahrávce hattrick.
36:28
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #14 Adam Pernica, asistoval #16 Stanislav Holík (5:2).
35:55
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #6 Karel Fritscher, asistoval #92 Alexandr Zbořil (5:1).
35:55
Krásná akce druhé lajny znamená vedení domácích už 5:1
35:33
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #22 Kryštof Kronek, asistoval #85 Juda Otradovec (4:1).
34:55
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #22 Kryštof Kronek, asistoval #15 František Čuhel (3:1).
34:55
Kronek se zorientoval před bránou jako první a navyšuje vedení.
32:30
Gólman domácích měl teď víc štěstí než rozumu.
31:13
...Kronek se netrefí a netrefí. Co tomu asi říká manželka...
30:00
Statistiky střel Gulls po 2. třetině: 8 na bránu, 3 mimo, 7 do bloku.
29:32
Vyloučen hráč #19 Vojtěch Nechuta družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
29:20
Habler se pokouší o hattrick.
27:18
Český útočník Kryštof Kronek.
26:10
Gólman Gulliverů právě zlikvidoval smostatný únik.
23:23
SUMEC Obětavý blok!!!
19:25
19:25
Habler otáčí stav utkání.
19:12
Gulliverská zeď Tadeáš Kubant opouští hřiště v bolestech, velká ztráta pro domácí tým.
18:00
Kubant Maldini? Kubant Ramos? Kubant Pepe? Kubant Puyol?
16:48
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #48 Radek Habler, asistoval #24 Vojtěch Sumec (1:1).
15:00
Statistiky střel Gulls po 1. třetině: 5 na bránu, 6 mimo, 8 do bloku.
14:22
KUBANTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT. Opět má každý míček.
11:10
Sumec parádní backcheck.
11:00
Myšlenka dobrá, provedení pokulhávalo.
09:22
S Hablerem se za bránu nechodí, to už se ale dlouho ví.
08:30
07:01
Vážení, Kubant se stal obětí kličky. Neuvěřitelné.
05:40
Čuhel druhý v souboji.
04:50
Kubant si vynutil faul, nedivil bych se dvouminutovému trestu.
03:14
Mladičký čech Sumec...
02:17
Nevyspytatelný Kronek!!!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Karafiát a Šimon Grega.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: Štěpán Chabiča; hráči v poli: Vít Hlaváček, Simon Zemánek, Richard Jeřábek, Stanislav Holík, Jan Kobylka