3:1
1:4
- : -

FBC Dobruška - FBC Kutná Hora 7:5
3. Adéla Ambrožová, 11. Victoria Bartošová, 14. Victoria Bartošová, 19. Victoria Bartošová, 20. Kateřina Diheneščiková, 26. Alexandra Rašková, 39. Alexandra Rašková - 20. Natálie Trpišovská, 31. Natálie Trpišovská, 33. Natálie Beranová, 42. Barbora Blahníková, 44. Natálie Trpišovská; rozhodčí: Lenka Ondráčková - Jiří Knettig; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Adéla Dubská 23 - Simona Jelínková 14; po třetinách: 3:0, 3:1, 1:4;
45:00
Střely ve 3. části: 8:11
45:00
44:44
Vyloučen hráč #22 Adriana Horáková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:34
Dnešní utkání Dobruška dohraje ve čtyřech.
43:37
Natka právě vymetla pavučiny v růžku brány a zakončuje tak svůj dnešní hattrick.
43:31
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská bez asistence (7:5).
41:23
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #6 Barbora Blahníková, asistoval #77 Natálie Beranová (7:4).
41:20
Dubská právě blokuje samostatný únik Němcové a Trpišovské.
40:49
Bartošová zkouší střelu vzduchem, ale míček do brány nepadá.
38:48
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #55 Alexandra Rašková, asistoval #13 Pavla Petrová (7:3).
37:05
Vyloučen hráč #91 Natálie Trpišovská družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
34:10
Vyloučen hráč #10 Dominika Němcová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
34:10
I Kutná Hora si v dnešním zápase zahrála přesilovku, ale moc dlouho jí to nevydrželo.
33:50
Vyloučen hráč #13 Pavla Petrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:11
Diváci zde na hale právě můžou vidět atraktivní třetí třetinu. Oba dva týmy se už nemají na co šetřit a tak dávají do boje všechny své síly.
32:56
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Natálie Beranová, asistoval #10 Dominika Němcová (6:3).
30:24
30:24
Očividně pauza hostujícím prospěla, nebot s první střelou dostávají míček za záda Dubské.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:9
30:00
26:50
Němcová na Trpišovskou, ale z parádní kombinace Kutná hora netěží.
26:20
Bára Forštová probíhá středem hřiště a vytváří tak nebezpečnou situaci před brankou domácích.
26:00
Dobruška využívá svojí přesilovku a navyšují své skore.
25:55
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #55 Alexandra Rašková, asistoval #22 Adriana Horáková (6:1).
24:39
Vyloučen hráč #10 Dominika Němcová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování florbalky.
21:20
Jelínková právě skvěle podržela svůj tým, i když za to zaplatila svými psty při sekerce.
20:00
Po brance hostů se na tribunách probouzí oba dva kotle, v hale můžeme slyšet i bubny.
19:59
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #34 Kateřina Diheneščiková, asistoval #55 Alexandra Rašková (5:1).
19:59
18:40
Žaneta Beranová právě zkusila ohrozit branku domácích.
18:38
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová, asistoval #55 Alexandra Rašková (4:0).
18:38
Bartošová za pomocí Rašková proměnuje hattrick.
16:05
Stačilo kousek, aby Trpišovská vymetla dobrušskou šibenici.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:8
15:00
14:24
Další střela na branku Dubské, ale brankářka s klidem chytá.
13:33
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová bez asistence (3:0).
11:00
Petráková si kličkuje mezi hráčkami a vytváří tak příležitost pro spoluhráčku. Ta však prázdnou branku netrefuje.
10:57
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová, asistoval #31 Adéla Dubská (2:0).
10:57
Dubská zlikvidovala střelu hostů a následně poslala skvělou příhrávku na Bartošovou, která samostatným únikem propaluje branku.
08:05
Po tvrdém souboji se ze země zapomocí spoluhráček sbírá Ambrožová.
06:00
Dvě střely Natky Trpišovské, ale ani jedna z nich nekončí v bráně.
05:40
Míč se právě kutálel v malém brankovišti Dobrušky, ale gol nikde.
05:03
Němcová trefuje konstrukci branky Dubské
03:45
Dobruška vypálila nebezpečnou střelu, ale Jelínková chytá.
03:40
Dobrušce se jako první podařilo vstřelit gol, ale Kutná Hora nezahálí a táhne na půlku soupeřů.
02:03
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #9 Adéla Ambrožová bez asistence (1:0).
00:15
První střely si na své konto připisuje Kutná Hora.
00:01
Úvodní buli vyhrál domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lenka Ondráčková a Jiří Knettig.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora:
00:00
Line-up domácích FBC Dobruška:
00:00
Dobrý den, vítáme Vás na dohrávce zápasu 2. ligy juniorek, kdy se mezi sebou utká hostující tým FBC Kutná Hora a domácí tým FBC Dobruška.