1:1
0:0
- : -

Aligators U16 - ŠSK ZŠ Očovská Hodonín 1:2pn
27. Kryštof Drápal - 22. Samuel Rozboril, N Rostislav Bolom; rozhodčí: Tomáš Húska - Dominik Papp; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Zdeněk Korec ? - Jakub Dekař ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U16 hráč #21 Vojtěch Fasora , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #49 Rostislav Bolom a vstřelil rozhodující gól (1:2).

Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U16 hráč #10 Petr Kučera , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #75 Vojtěch Král , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U16 hráč #23 Šimon Grega , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #66 Samuel Rozboril , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:16
Timeout Aligators U16
44:16
Vyloučen hráč #61 Vojtěch Čejka družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
26:41
Branku družstva Aligators U16 vstřelil #29 Kryštof Drápal, asistoval #23 Šimon Grega (1:1).
21:52
Vyloučen hráč #36 Jan Jeřábek družstva Aligators U16 na 2 minuty za sekání.
21:31
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #66 Samuel Rozboril z trestného střílení (0:1).
15:00
15:00
14:54
Vyloučen hráč #49 Rostislav Bolom družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za sekání.