1:2
3:1
- : -

FBC Dobruška - FBC Trutnov (DTJ) A 5:5
7. Václav Oubrecht, 18. Marek Matějů, 32. Matěj Grulich, 38. David Kollert, 41. David Kollert - 4. Martin Mečíř, 5. Pavel Bartoš, 17. Pavel Bartoš, 20. Martin Mečíř, 43. Matěj Strnad; rozhodčí: David Richter - Daniel Suchý; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Robert König 7 - Jan Charouz 33; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:1;
45:00
Střely ve 3. části: 14:2
45:00
44:01
Trutnov se snaží uhrát bod a stvrdit vítěství, Dobruška má co dělat.
42:39
Trutnov rapidně zrychlil hru a vyžil krásnou šanci.
42:31
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #88 Matěj Strnad, asistoval #23 Pavel Bartoš (5:5).
41:48
Po zlomení hokejky čísla 5 Čejpy se na chvíli pozastavila hra. Už se hraje a atmosféra stoupá. Dobruška se snaží udržet vedení. Zbývá pár minut do konce.
40:06
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #48 David Kollert, asistoval #97 Matěj Grulich (5:4).
39:38
Hra se teď převážně drží na straně domácích.
38:54
Agresivita ze stran hráčů stoupá. Oba tými chtějí 3 body a ukončit sezónu výhrou.
37:36
Hra byla vyrovnána.
37:12
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #48 David Kollert, asistoval #15 Jan Čtvrtečka (4:4).
36:35
Dobruška se snaží využít přesilovou hru. Jdou na to takticky.
36:11
Hra se většinu času odehrává na straně Trutnova. Dobruška agresivně útočí na soupeře. Trutnov má málo šancí na přesun na domácí stranu.
35:23
Vyloučen hráč #78 Matyáš Ioanidis družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za hrubost.
34:08
Trutnov reaguje a zrychluje hru.
33:38
Dobruška maří šance Trutnova hned v zárodku.
33:08
Dobruška se takticky ujímá míčku a snaží se zmást hráče Trutnova.
32:32
Hra probíhá na straně Trutnova.
32:04
Dobruška se snaží vyrovnat na 4:4. Trutnováci se nechtějí nechat a napadají hráče Dobrušky.
31:16
Krásně mířená střela od FBC Dobrušky
31:12
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #97 Matěj Grulich, asistoval #21 Jan Černý (3:4).
30:01
Opět probíhá promýšlení taktik na obou stranách hriště. Chlapy si chtějí vychutnat sladké vítěství, ne hořkou prohru. Oboje však zažene dobře vychlazené Dobrušské pivu.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 16:8
30:00
29:39
Poslední vteřiny před koncem druhé třetiny se snaží FBC Dobruška uhrát bod.
28:38
Hráči začínají být při posledním zápasu sezóny podráždění a mírně agresivní vůči soupeři. Oba chtějí ukončit sezónu vítěstvím.
27:58
Trutnov i Dobruška jsou rovnocený soupeři. Vše teď záleží na golmanech.
26:48
Mezi šancemi Dobrušky se pokusil přidat bod i Trutnov. Oba tými zatím bez bodu.
25:46
Hráči Trutnova se pokusili o gól, ale golman Dobrušky to vychytal.
24:01
Další neproměněná šance pro FBC Dobrušku.
23:00
Hráči FBC Dobrušky mají spoustu gólových šancí, ale golman Trutnova vše vychytá.
21:04
FBC Trutnov se ujímají míčku.
19:19
Hráči FBC Trutnova proměnili trestné střílení
19:16
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #76 Martin Mečíř z trestného střílení (2:4).
19:16
Byl písknutý nájezd pro FBC Trutnov.
18:43
FBC Trutnov se pokus o gól, ale neúspěšně.
18:06
Dobruška neubírá na tempu hry. Z větší části se hraje na části hostů.
17:47
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Marek Matějů, asistoval #15 Jan Čtvrtečka (2:3).
17:00
Tým Dobrušky agresivně útočí
16:18
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #23 Pavel Bartoš, asistoval #10 Filip Srna (1:3).
15:01
Oba tými o přestávce promýšleli své taktiky, uvidíme jak budou úspěšní.

15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:2
15:00
14:99
Spousta gólových šancích od FBC Dobrušky, bohužel neproměněné. Hráči FBC Trutnova měli gólových šancí málo, ale všechny proměnili.
14:04
Hráči FBC Trutnova tvrdě naráží na hráče FBC Dobrušky a nedávají jim šanci ke střelbě.
12:47
Hra nabírá na agresivitě.
11:52
FBC Trutnov měl teď šanci dát gól, ale minul bránu.
11:43
Hráči FBC Trutnova nenechají domácí chvíli v klidu. Avšak hráči FBC Dobrušky si to nenechají líbit a obratem přesouvají hru na protihráčovu polovinu. Počtem střel FBC Dobruška vede a snaží se využít každé šance, ale marně.
08:47
Hra se momentálně drží na straně domácích.