0:2
1:1
- : -

Tigers TJ Sokol Nehvizdy - Předvýběr.CZ Florbal MB Green 1:3
19. Nela Koubková - 6. Vendula Řeřichová, 11. Matyáš Krkoška, 24. Josef Řeřicha; rozhodčí: Jakub Vycpálek - Antonín Pavlíček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Venera ? - Tomáš Podzimek -1; po třetinách: 0:2, 1:1;
24:00
23:05
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #60 Josef Řeřicha bez asistence (1:3).
18:58
Branku družstva Tigers TJ Sokol Nehvizdy vstřelil #4 Nela Koubková bez asistence (1:2).
16:12
Vyloučen hráč #4 Nela Koubková družstva Tigers TJ Sokol Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
10:04
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #85 Matyáš Krkoška, asistoval #3 Ondřej Legner (0:2).
05:28
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #80 Vendula Řeřichová, asistoval #85 Matyáš Krkoška (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vycpálek a Antonín Pavlíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB Green: brankář: Vendula Řeřichová; hráči v poli: , Jaromír Legner, Matyáš Krkoška, Vojtěch Šubrt, Ondřej Legner