0:1
- : -
TROOPERS

TROOPERS - TJ Znojmo LAUFEN CZ 1:4
5. Ondřej Slívko - 4. Matyáš Přibil, 16. Jakub Votava, 19. Jakub Votava, 32. Jiří Jedlička; rozhodčí: Štěpán Stegura - Jan Ochman; vyloučení: 2 + Hans Peter Kremer OS:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jiří Šťastný -4 - Filip Štraus ?; po třetinách: 1:1, 0:2, 0:1;
36:00
35:15
Vyloučen hráč #81 Hans Peter Kremer družstva TROOPERS - osobní trest.
35:15
Vyloučen hráč #81 Hans Peter Kremer družstva TROOPERS na 2 minuty za nesportovní chování.
31:27
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #87 Jiří Jedlička, asistoval #77 Michal Navrátil (1:4).
30:55
Vyloučen hráč #81 Hans Peter Kremer družstva TROOPERS na 2 minuty za hra na zemi.
24:00
24:00
18:37
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Jakub Votava bez asistence (1:3).
15:38
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Jakub Votava, asistoval #77 Michal Navrátil (1:2).
12:00
12:00
04:38
Branku družstva TROOPERS vstřelil #14 Ondřej Slívko bez asistence (1:1).
03:12
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #30 Matyáš Přibil, asistoval #3 Václav Veleba (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Stegura a Jan Ochman.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ:
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Jiří Šťastný; hráči v poli: Jakub Cebák , Adam Zuščák, Jakub Obr, Vojtěch Mičulka, Ondřej Slívko