0:1
4:3
- : -

Panthers Praha C POWER - Florbal TJ Kobylisy B 6:5pn
12. David Kolář, 31. Martin Kostřica, 38. David Kolář, 43. Jakub Kurnas, 44. David Kolář, N Daniel Škvor - 8. Miroslav Kutil, 29. Petr Dohnal, 35. Daniel Havlíček, 35. Jakub Černohous, 38. Antonín Semerád; rozhodčí: Karel Kotyza - Tomáš Grigar; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Hruška ? - Vojtěch Černý ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 4:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #90 Daniel Škvor a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy B hráč #28 Jan Pozler , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #36 Michal Karban , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy B hráč #88 Ondřej Neužil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #4 David Kolář , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy B hráč #21 David Mühlbach , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #66 Martin Eckstein a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy B hráč #28 Jan Pozler a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #4 David Kolář a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy B hráč #88 Ondřej Neužil a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #66 Martin Eckstein , ale gól nevstřelil.

45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
45:00
Střely ve třetí třetině - 8:12
43:54
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #4 David Kolář bez asistence (5:5).
42:36
Vyloučen hráč #19 Anna Bartušková družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za sekání.
42:21
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #92 Jakub Kurnas, asistoval #66 Martin Eckstein (4:5).
37:54
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #71 Antonín Semerád, asistoval #21 David Mühlbach (3:5).
37:04
36:14
Vyloučen hráč #72 Martin Kostřica družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za hrubost.
34:51
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #7 Jakub Černohous bez asistence (2:4).
34:22
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #15 Boris Nouzák (2:3).
30:27
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #72 Martin Kostřica, asistoval #36 Michal Karban (2:2).
30:00
30:00
28:08
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #44 Petr Dohnal bez asistence (1:2).
15:00
15:00
12:31
Vyloučen hráč #27 Miroslav Kutil družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za bránění ve hře.
11:34
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #4 David Kolář, asistoval #92 Jakub Kurnas (1:1).
07:16
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #27 Miroslav Kutil, asistoval #88 Ondřej Neužil (0:1).