1:1
1:2
- : -

SK Black Dragons - TEXAS LONGHORNS C 3:4pn
9. Martin Laštovka, 24. Martin Laštovka, 36. Rudolf Jung - 22. Petr Remiš, 31. Jan Drebitko, 36. Dominik Havel, N Dominik Havel; rozhodčí: David Hertz - Samuel Uhliarik; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Lukáš Sýkora ? - Tomáš Véle ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:2;

Nájezd na branku provedl z družstva SK Black Dragons hráč #58 Roman Horejš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS C hráč #90 Dominik Havel a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS C hráč #4 Petr Remiš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Black Dragons hráč #4 Rudolf Jung , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Black Dragons hráč #66 Tomáš Lasek , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
35:53
Branku družstva TEXAS LONGHORNS C vstřelil #90 Dominik Havel, asistoval #52 Daniel Bartuněk (3:3).
35:27
Branku družstva SK Black Dragons vstřelil #4 Rudolf Jung, asistoval #27 Jan Pintr (3:2).
35:15
Timeout SK Black Dragons
35:15
Vyloučen hráč #90 Dominik Havel družstva TEXAS LONGHORNS C na 2 minuty za sekání.
30:23
Branku družstva TEXAS LONGHORNS C vstřelil #37 Jan Drebitko, asistoval #7 František Matějka (2:2).
24:00
24:00
23:25
Branku družstva SK Black Dragons vstřelil #10 Martin Laštovka, asistoval #26 Petr Lhotka (2:1).
21:18
Branku družstva TEXAS LONGHORNS C vstřelil #4 Petr Remiš bez asistence (1:1).
12:00
12:00
10:52
Vyloučen hráč #19 Jan Sátra družstva TEXAS LONGHORNS C na 2 minuty za špatné střídání.
10:10
Vyloučen hráč #83 Petr Havlíček družstva TEXAS LONGHORNS C na 2 minuty za sekání.
08:32
Branku družstva SK Black Dragons vstřelil #10 Martin Laštovka, asistoval #4 Rudolf Jung (1:0).
08:11
Vyloučen hráč #52 Daniel Bartuněk družstva TEXAS LONGHORNS C na 2 minuty za sekání.