1:1
1:2
- : -

FbŠ Bohemians B - FbC Red Dragons Hořovice 3:4
6. Lukáš Doležal, 17. Tobiáš Smejkal, 35. Vojtěch Pecha - 10. Jakub Zajíček, 21. David Hasman, 26. David Hasman, 28. Ondřej Firýt; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Vít Žebra; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Martin Bergman ? - Jitka Pichlíková ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:2;
36:00
34:54
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #18 Vojtěch Pecha, asistoval #66 Lukáš Krupička (3:4).
32:49
Timeout FbŠ Bohemians B
27:43
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #87 Ondřej Firýt, asistoval #12 Michal Müller (2:4).
25:08
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #62 David Hasman, asistoval #10 Daniel Sojka (2:3).
24:34
Vyloučen hráč #42 Jakub Gavenda družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
23:07
Vyloučen hráč #91 Tobiáš Smejkal družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
20:31
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #62 David Hasman, asistoval #12 Michal Müller (2:2).
16:55
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #91 Tobiáš Smejkal bez asistence (2:1).
12:00
12:00
09:07
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #26 Jakub Zajíček, asistoval #62 David Hasman (1:1).
06:56
Vyloučen hráč #91 Tobiáš Smejkal družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za blokování florbalky.
05:10
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #10 Lukáš Doležal, asistoval #22 Roman Černý (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Nechutný a Vít Žebra.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Red Dragons Hořovice:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: hráči v poli: Jan Šístek, Roman Černý, Eliáš Černý, Jakub Gavenda, Lukáš Doležal