5:2
4:0
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Florbalová akademie MB B "KPY" 11:3
7. Michaela Hořejší, 7. Barbora Reichová, 19. Michaela Hořejší, 19. Jitka Procházková, 21. Michael Chobotský, 25. Natálie Máchalová, 28. Michaela Hořejší, 35. Michaela Hořejší, 37. Jitka Procházková, 38. Michaela Hořejší, 43. Martina Závodná - 6. Adéla Vacková, 18. Sandra Fadrhoncová, 23. Sandra Fadrhoncová; rozhodčí: Vít Žebra - Tomáš Grigar; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lucie Langerová ? - Marcela Probstová ?; po třetinách: 2:1, 5:2, 4:0;
45:00
42:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #10 Martina Závodná, asistoval #32 Barbora Stará (11:3).
37:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #86 Michaela Hořejší, asistoval #22 Michael Chobotský (10:3).
36:56
Procházkové první dorážka nevyšla, ale neváhala, a zkusila druhou. Tím připsala Vinohradům další gól.
36:34
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #13 Jitka Procházková, asistoval #87 Ivana Hyršlová (9:3).
36:20
Hezké šance modrých vychytala gólmanka.
34:25
Už sem žehrala, že není co napsat, když nejproduktivnější hráčka Vinohrad znovu skóruje.
34:22
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #86 Michaela Hořejší, asistoval #81 Natálie Máchalová (8:3).
30:10
S přátelskou kobylisskou pobídkou "Ne*** a chytej!" směrem ke golmance Vinohrad začíná třetí třetina.
30:00
30:00
28:00
Boleslav i přes obdržené góly podává na svůj početní stav (8+1) obdivuhodný výkon.
27:53
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #86 Michaela Hořejší bez asistence (7:3).
24:40
Faul jsem neviděla, ale Vinohrady vůbec nevypadají, že by hrály v oslabení.
24:35
Vyloučen hráč #6 Tereza Kruberová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
24:07
Vinohrady se nenechají zahanbit a podobně vypadající střelou si potvrzují náskok.
24:06
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #81 Natálie Máchalová, asistoval #87 Ivana Hyršlová (6:3).
22:48
Viděli jsme umístěnou střelu z dálky a Boleslav snižuje brankový rozdíl.
22:47
Branku družstva Florbalová akademie MB B "KPY" vstřelil #2 Sandra Fadrhoncová bez asistence (5:3).
21:12
Žlutí tlačí a ostřelují bránu, teď ale vše vedle.
20:34
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #22 Michael Chobotský, asistoval #86 Michaela Hořejší (5:2).
20:14
Vinohrady se dvěma góly nabudily!
18:36
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #13 Jitka Procházková, asistoval #6 Tereza Kruberová (4:2).
18:31
Odpověď Vinohrad na sebe nenechala dlouho čekat.
18:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #86 Michaela Hořejší, asistoval #87 Ivana Hyršlová (3:2).
17:10
Boleslav vyrovnává nádhernou tečí ze vzduchu.
17:07
Branku družstva Florbalová akademie MB B "KPY" vstřelil #2 Sandra Fadrhoncová, asistoval #97 Adéla Vacková (2:2).
15:30
Vinohrady se ke konci první třetiny trochu probudily, tak s nadějí vzhlížíme ke dalšímu vývoji.
15:00
15:00
11:49
Boleslav se vymanila ze sevření, ale šance, která z toho vznikla, šla nad.
09:22
Hezká střela modrých byla vyražena do vzduchu.
08:15
Vinohrady začínají ostřelovat bránu soupeřek.
07:20
Atmosféra v hale je mírně ospalá, góly ale už alespoň padají.
06:41
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #14 Barbora Reichová, asistoval #13 Jitka Procházková (2:1).
06:31
Vinohrady padáček!
06:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #86 Michaela Hořejší, asistoval #44 Daniela Hégrová (1:1).
05:44
Branku družstva Florbalová akademie MB B "KPY" vstřelil #97 Adéla Vacková bez asistence (0:1).
05:14
Zatím sledujeme velice vyrovnané utkání, což je vzhledem k počtu na střídačkách docela překvapení.