5:1
- : -
IBK Holice

TJ Sokol Dvůr Králové nL B - IBK Holice 7:7
5. Michael Havran, 9. Petr Janíček, 35. Petr Janíček, 36. Michael Havran, 41. Matouš Vágner, 42. Petr Janíček, 43. Petr Janíček - 2. Adam Kovařík, 4. Lukáš Kment, 4. Tomáš Faltejsek, 7. Ondřej Kroutil, 17. Tomáš Faltejsek, 30. David Sušil, 39. Adam Kovařík; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Jan Čečetka; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Rejl 12 - Michal Dušek 19; po třetinách: 2:4, 0:2, 5:1;
Komentář domácích Suk Rudolf (Vedoucí):
Děkujeme soupeři za utkání
Komentář hostů Dědič Lukáš (Trenér):
Kluci podali skvělý výkon v první a druhé třetině, bohužel jsme opět nedokázali udržet vedení a v poslední třetině nás soupěř přehrál.
45:00
Střely ve 3. části: 11:5
45:00
44:59
Utkání skončilo, děkujeme za krásné vyhrocené utkání a s vami milí diváci se loučíme a uvidíme se zase někdy na počtenou.
44:58
Dvůr závěrečný tlak Holic ustál a výsledkem je remíza.
44:24
Situace vyřešena standardní situací pro Holice v útočném pásmu, kteří svou šanci promarnili.
44:23
Tvrdý střet, bude vyloučení? Chce to VAR
43:43
Taktiku Dvora potvrzuje Suk, který stadardku za útočnou polovinou řeší střelou golfem, která však bránu minula.
43:30
Dvůr hraje taktikou "dlouhý nakopávaný" ale Holice jsou na tuto taktiku připraveni a postupy zastavují.
42:15
Tak pojďme hoši! Pojďme ten zápas naplno pohrotit!
42:14
Timeout IBK Holice
42:13
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (7:7).
42:13
Nedáš - dostaneš! Fišarovi se v úniku svezl míček z hole, Rejl vyhazuje a na konci kombinace opět Janíček, který vyrovnává!
41:46
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #8 Vojtěch Hulík (6:7).
41:46
Drama! Kombinace Hulíka a Janíčka vyšla a je to gól! Bude další?
40:31
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #98 Matouš Vágner, asistoval #8 Vojtěch Hulík (5:7).
40:31
Hulík zpoza brány našel Vágnera, který krásně vymetl vzdálenější vingl.
40:10
Sekeryyy hrotyyyy
39:05
Havran střela z půlky, krouťák ala Roberto Carlos, avšak cíl minul.
38:11
Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL B
38:10
Branku družstva IBK Holice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #80 David Tylšar (4:7).
38:10
Tylšar střílí na bránu, Rejl vyráží a Kovařík doráží do brány!
36:33
Backhand Kroutila pouze do bloku se jménem Suk!
36:03
Sám to bohužel nezvládl, spoluhráči ho odnesli za mantinel, aby hra mohla pokračovat.
36:02
Souboj, Šimek sliduje až k vlastnímu gólmanovi. Zůstává ležet. Přibíhá zdravotník, který obratně situaci řeší kelenem.
35:29
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #77 Michael Havran, asistoval #13 Rudolf Suk (4:6).
35:29
A gól! Havran snižuje skóre!
35:13
Další z ostrých soubojů. Loket v obličeji Vágnera.
34:09
34:09
Přesilovka nic, ovšem vzápětí se prosazuje Janíček!
33:43
Přesilovka však ovoce nepřinesla, ani gól nepřinesla. Hosté v plném počtu.
31:43
Vyloučen hráč #69 Jakub Tlučhoř družstva IBK Holice na 2 minuty za zvedání florbalky.
31:43
69 - zvedání hole .. hmmmm .. co si pod tím představít? No nic, jsme na florbale, takže přesilovka Dvora.
30:34
Kroutil místo brány střílí homerun!
30:01
A máme tu poslední část tohoto zápasu. Jaké bude rozuzlení?
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:8
30:00
29:57
Standardka Holic z rohu, nahození před gólmana, Kovařík ze vzduchu krom míčku trefuje i Rejla do rukou, kterému se však sportovně omluvil. Tak je to správné, tak to má být.
29:13
Branku družstva IBK Holice vstřelil #11 David Sušil, asistoval #34 Ondřej Kroutil (2:6).
27:15
Zíbr posílá z rohu krosový lobík, Vágner ze vzduchu pálí avšak střela minula bránu.
26:43
Je to opravdu tvrdá hra, ostré souboje. No, je vidět, že se hraje o sestupové pozice.
24:33
Dvorští šli do rychlého protiútoku. Vágner vytáhl dopředu, přihrávkou přes osu našel Hulíka, který střílel z první, Dušek se ale vytáhl opět skvělým zákrokem.
24:11
Vyloučen hráč #15 Stanislav Karban družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za sekání.
23:43
Sekeraaaa ... jasná dvojka, rozhodčí mají ruce nahoře, Holice zkouší výhodu v šesti ... nic však nevymysleli.
23:01
Po tvrdém střetu zůstal Kovařík chvíli na zemi. Nakonec dokázal vstát a s bolavým kolenem dojít na střídačku.
22:30
Novák získal míček, ze všech sil se rozeběhl avšak střela mimo bránu.
20:30
Suk vytáhl dopředu, získal standardku z rohu. Rozehrou našel Šimka, který z první střílí na vzdálenější tyč, avšak Dušek si byl svým zákrokem jistý.
19:23
Dvůr ve čtyřech! Frýzl hned po naskočení do hry poslán tvrdě k zemi.
19:17
Je to vskutku zuřivý souboj na ostří nože (vlastně florbalky).
17:50
A naopak do samostatného úniku se dostává Hulík! Dušek však svůj tým podržel.
17:30
Uvidíme, jak si Holice poradí s přesilovkou 5 na 3. (Když ji nevyužiješ, nemáš nárok na výhru)
17:21
Vyloučen hráč #12 Jakub Frýzl družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za nesportovní chování.
17:21
Tak tady se to asi popere! Tvrdá potyčka, křik, a vyloučený Frýzl.
16:43
69 - zvedání hole ... hmmmm ... co si pod tím představit?
16:43
69 - zvedání hole ... hmmmm ... co si pod tím představit? No nic, jsme na florbale, takže přesilovka Dvora.
16:36
Vyloučen hráč #89 Josef Šimek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za sekání.
16:36
A máme tu další přesilovku! Tentokrát si ji vyzkouší Holice
16:16
Branku družstva IBK Holice vstřelil #22 Tomáš Faltejsek, asistoval #82 Jan Fišar (2:5).
16:16
Jednoduchá standardka. Přihrávka - střela - gól.
14:50
Holice zatím oslabení uhráli skvěle, Dvůr do větší šance nepustili. Uvidíme, jak další třetina.
13:20
Krásná kombinace Dvora, gólman chytá.
13:13
Vyloučen hráč #19 Adam Kovařík družstva IBK Holice na 2 minuty za vysoká florbalka.
13:13
A máme tu vyloučení! Do konce třetiny si Dvůr zahraje přesilovku po vysoké holi Kovaříka.
12:50
Havran trefuje tyč!
12:00
Suk zachraňuje svůj tým hraničním zákrokem
11:11
Rudolf Suk posílá rychlou přihrávkou Frýzla před gólmana, ten ale svou šanci promarnil.
08:02
08:02
Tentokrát už to neplatí, když se prosadil Petr Janíček
07:30
Rejl nadvakrát podržel svůj tým! Nejprve chytil střelu a poté i dorážku!
06:51
Ale ale ale .. někomu se roztrhly korálky .. to by hodně bolelo, kdyby se někdo zklouzl
06:49
Dvůr se nemůže dostat do souvislého tlaku
06:17
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Ondřej Kroutil, asistoval #22 Tomáš Faltejsek (1:4).
06:17
Kroutil využívá nenápadnou příležitost a zvyšuje vedení Holic
05:23
Sekerka sem, sekerka tam, klacky lítají na obou stranách ... bude to tvrdé
04:17
04:17
Tentokrát se však prosadil Dvůr z rychlého protiútoku využívá šanci Havran!
04:16
A zase!
03:37
Branku družstva IBK Holice vstřelil #22 Tomáš Faltejsek, asistoval #34 Ondřej Kroutil (0:3).
03:30
To je cvrkot! Člověk ani nestihne okomentovat druhý gól a je tu třetí!
03:03
Branku družstva IBK Holice vstřelil #37 Lukáš Kment, asistoval #19 Adam Kovařík (0:2).
03:03
Holice zamkli svého soupeře a střelou z první skóruje Kment!
01:33
Branku družstva IBK Holice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #2 Michal Dušek (0:1).
01:33
A Holice se ujímají vedení! Dušek vyslal Kovaříka do výběhu, který si položil gólmana domácích a hezky zavěsil.
01:00
Zápas začal ve vysokém tempu, plném osobních soubojů.
00:01
Vážení diváci, vítejte u dnešního napínavého dopoledního utkání mezi TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem a IBK Holice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Hátlová a Jan Čečetka.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Holice: brankář: Michal Dušek; hráči v poli: David Sušil, Tomáš Číhař, Jan Fišar, Ondřej Kroutil, Tomáš Faltejsek