3:3
- : -
IBK Holice

IBK Holice - FbC Hradec Králové B 6:11
6. Adam Kovařík, 12. Michael Novák, 14. Jakub Tlučhoř, 38. David Tylšar, 40. Adam Kovařík, 41. Tomáš Číhař - 1. Patrik Strejcius, 2. Filip Nerad, 4. Filip Hušek, 21. Tomáš Pokorný, 24. Michal Kunart, 25. Jan Schejbal, 27. Jakub Vít, 30. Filip Nerad, 38. Dominik Jarka, 39. Jan Schejbal, 39. Filip Hušek; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lucie Krýslová; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Michal Dušek 34 - Filip Školník 20; po třetinách: 3:3, 0:5, 3:3;
Komentář domácích Dědič Lukáš (Trenér):
První třetina vyrovnaný zápas, poté soupeř prokázal svoje kvality a udržel vedení až do konce utkání.
Děkuji soupeři za zápas, kterým jsme ukončili letošní sezónu.
45:00
Střely ve 3. části: 10:16
45:00
44:46
Vyloučen hráč #34 Ondřej Kroutil družstva IBK Holice na 2 minuty za špatné střídání.
43:14
Jsou šance na obou stranách
40:59
Branku družstva IBK Holice vstřelil #24 Tomáš Číhař bez asistence (6:11).
40:48
Hra je už dost unavená.
39:12
Branku družstva IBK Holice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #69 Jakub Tlučhoř (5:11).
39:12
Hezkou akcí se prosadili Holice.
38:56
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #12 Tomáš Pokorný (4:11).
38:18
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal, asistoval #68 Michal Kunart (4:10).
37:19
Branku družstva IBK Holice vstřelil #80 David Tylšar, asistoval #19 Adam Kovařík (4:9).
37:10
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #7 Dominik Jarka, asistoval #86 Patrik Strejcius (3:9).
34:32
Vyloučen hráč #11 Michael Kořínek družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za bránění ve hře.
29:04
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #37 Filip Nerad bez asistence (3:8).
27:19
Vyloučen hráč #19 Adam Kovařík družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání.
27:09
Přečíslení Hradce 2 na 1 nekončí golem
26:17
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #15 Jakub Vít, asistoval #68 Michal Kunart (3:7).
24:18
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal, asistoval #37 Filip Nerad (3:6).
23:15
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #68 Michal Kunart bez asistence (3:5).
22:31
Hradec ted nedokazal trefit prazdnou branku
20:20
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #12 Tomáš Pokorný, asistoval #92 Štěpán Heger (3:4).
17:53
Michal Kunart ve své druhé golové šanci opět neskoruje.
13:26
Branku družstva IBK Holice vstřelil #69 Jakub Tlučhoř, asistoval #80 David Tylšar (3:3).
13:20
Michal Kunart ve velké příležitosti neskoruje.
11:30
Holice snižují.
11:19
Branku družstva IBK Holice vstřelil #60 Michael Novák z trestného střílení (2:3).
10:30
Holice v plném počtu.
08:59
Poky nastřelil tyč
08:14
Vyloučen hráč #37 Lukáš Kment družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání.
06:25
Výborný zákrok Holického brankáře.
05:30
05:00
Nepřesná rozehra Hradce byla málem potrestána.
03:44
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #15 Jakub Vít (0:3).
03:40
Hradec je aktivnějším týmem.
02:10
Hradec se ujímá vedení 2:0
01:23
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #37 Filip Nerad, asistoval #92 Štěpán Heger (0:2).
00:52
Hradci se povedlo v první minutě skorovat.
00:30
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #86 Patrik Strejcius, asistoval #24 Michal Rolín (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Hátlová a Lucie Krýslová.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové B:
00:00
Line-up domácích IBK Holice: brankář: Michal Dušek; hráči v poli: Tomáš Číhař, David Sušil, Jan Fišar, Ondřej Kroutil, Tomáš Faltejsek