1:2
0:5
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FAT PIPE Start98 2:9
14. Filip Štědrý, 27. Jakub Mikolášek - 1. Tomáš Matoulek, 15. Martin Fenik, 26. Matěj Duda, 35. Lukáš Sedláček, 41. Otakar Prášek, 42. Tomáš Matoulek, 48. Matěj Duda, 56. Matěj Netrefa, 58. Tomáš Matoulek; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 159; zásahy brankářů: Daniel Dolák 26 - Karel Hodík 22; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:5;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Dneska jsme hráli o třídu lépe než předešlý match. Dvě třetiny jsme byli ve hře, ale začátek třetí třetiny se nám nepovedl a vrátit do zápasu se nám už nepodařilo. Díky skvělým fanouškům!
Komentář hostů Podhráský David (Trenér):
Nedostali jsme gól ve hře 5 na 5 a odvážíme vítězství, takže jsme spokojeni. Víme, že nás zítra čeká nejtežší zápas série, ale pokud budeme v hlavě nastaveni jako v prvních dvou zápasech, tak věřím, že zítra série skončí.
60:00
Střely ve 3. části: 9:14
60:00
59:32
Vyloučen hráč #8 Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
59:32
Mikolášek si půjde ještě sednout na trestnou lavici.
59:01
Poslední minuta 3. třetiny.
57:30
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #7 Martin Fenik (2:9).
57:30
Matoulek posílá míček do prázdné branky.
55:28
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #15 Matěj Netrefa, asistoval #30 Jakub Dufek (2:8).
53:26
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
53:26
Oba týmy už využily možnost oddechového času.
51:32
Timeout FAT PIPE Start98
51:31
Domácí se snaží založit útočnou akci, přes obranu Startu to ale nebude jednoduché.
50:01
Chybí posledních 10 minut do ukončení 3. třetiny.
49:02
Fanoušci přidali na hlase.
47:22
Hosté si navyšují náskok o další bod.
47:19
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #16 Matěj Duda, asistoval #8 Tomáš Matoulek (2:7).
44:45
Slavie se snaží získat míček, ale hosté si ho udržují na vlastní polovině hřiště.
41:12
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #38 David Horký (2:6).
41:12
Start si hned ze začátku nabírá 2 body a tím si vytváří čtyřbodový rozdíl nad domácím týmem.
40:51
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #64 Otakar Prášek, asistoval #14 Lukáš Sedláček (2:5).
40:51
Prášek svoji střelou zkouší Doláka, ale ten ji nevychytal.
40:01
Vstupní buly do 3. třetiny vyhráli domácí.
38:01
Blažek zázračně prošel mezi dvěma hráči a předložil Šimečkovi ten však trefil jen hostujícího golmana
37:15
Start teď rozehrává na své obranné půlce
34:53
Hosté si nepohlídali brankoviště a odevzdávají míček Plzni
34:04
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #14 Lukáš Sedláček, asistoval #44 Viktor Chaloupka (2:4).
26:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #19 Patrik Med (2:3).
26:13
Mikolášek dostal přihrávku od Meda a snižuje na 2:3
26:12
Vyloučen hráč #40 Tomáš Josefovič družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za hrubost.
26:12
Domácí si teď zahrají přesilovku
25:25
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #16 Matěj Duda, asistoval #40 Tomáš Josefovič (1:3).
14:24
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #7 Martin Fenik, asistoval #8 Tomáš Matoulek (1:2).
13:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #15 Filip Blažek (1:1).
13:07
Štědrý trefuje branku v oslabení.
11:30
První přesilovku si zahraje Start.
11:29
Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
10:54
Slavie se snaží dostat přes soupeřovu obranu.
08:20
Hosté se snaží hodně tlačit na branku
06:34
Hra se udržuje ve vysokém tempu.
04:12
Domácí mají míček pod kontrolou a snaží se založit útočnou akci.
00:39
00:39
Matoulek si svojí střelou připisuje první bod v utkání.
00:01
Úvodní bule pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: Vojtěch Plaček, David Jirásek, Lukáš Sedláček, Otakar Prášek, Viktor Chaloupka
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Jan Huleš, Filip Blažek, Ondřej Kuhajda, Filip Štědrý, Pavel Šimeček