0:3
2:3
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FAT PIPE Start98 2:6
59. Ondřej Kuhajda, 59. Filip Štědrý - 25. Lukáš Sedláček, 30. Adam Kulík, 30. Otakar Prášek, 51. Lukáš Sedláček, 51. Matěj Duda, 57. Matěj Netrefa; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:2 + Matěj Kolář 4; využití: 1:0; diváků: 144; zásahy brankářů: Daniel Dolák 32 - Karel Hodík 24; po třetinách: 0:0, 0:3, 2:3;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Start byl lepším týmem a zaslouženě celou sérii vyhrál. Pro nás bylo velmi těžké se namotivovat po ztracené finálové sérii. Nakonec jsme zbytky sil investovali do posledních domácích zápasů, kde jsme makali, ale v útočné fázi nám to prostě nešlo. Teď jsme zklamaní, ale když se ohlédneme za tím, co se nám letos povedlo, tak bychom měli být spokojeni. Také jsme rádi, že jsme v tom celou sezónu nebyli sami, to co předváděli naši fanoušci je úžasné. Zdravíme Čížu, budeš brzy ok!
Komentář hostů Podhráský David (Trenér):
Děkuji Plzni za korektní sérii se skvělou diváckou kulisou a doufám, že Číža bude brzy v pohodě. Dnešní zápas asi zrdcadlil celou sérii. Velmi dobře jsme bránili a co prošlo to chytil Hoďa. My jsme byli schopni v klíčových momentech vždy odskočit a pak si vedení poměrně zkušeně hlídat. Jsem rád, že jsme pro Start udrželi 1. ligu a věřím, že příští rok budou kluci hrát v tabulce o mnoho výše.
60:00
Střely ve 3. části: 10:8
60:00
59:52
Vyloučen hráč #95 Matěj Kolář družstva FAT PIPE Start98 na 2+2 minuty za nedovolené vrážení.
58:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #9 Pavel Šimeček (2:6).
58:47
Vyloučen hráč #15 Matěj Netrefa družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za vysoká florbalka.
58:21
O první gól Slavie se postaral Kuhajda.
58:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #39 Hynek Mošna (1:6).
56:49
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #15 Matěj Netrefa bez asistence (0:6).
55:43
Mošna zkouší střílet, ale minul balónek.
51:25
Slavie jde do šesti.
50:49
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
50:49
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #16 Matěj Duda, asistoval #7 Martin Fenik (0:5).
50:49
Start navyšuje náskok hned dvěma góly těsně po sobě.
50:26
První gól třetí třetiny vstřelil Sedláček.
50:25
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #14 Lukáš Sedláček, asistoval #64 Otakar Prášek (0:4).
47:35
Fenikova výtoč, která míří těsně mimo branku.
45:16
Kuhajda střílí, ale přes Hodíka se to do brány nedostalo.
44:46
Dolák vyráží Holíkovu střelu.
43:32
Míček má pod kontrolou převážně Start.
42:59
Slavie má rozehrávku na polovině hostů, ale nedokázala nic vymyslet.

37:35
Vyloučen hráč #19 Patrik Med družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
37:35
Med teď trochu zbytečně sekl jednoho z hostujících hráčů a Start si zahraje druhou přesilovku v utkání
35:20
Brhlík zkusil střelu z první Dolák připraven
34:25
Mošna seslal jednoho z hostujícího týmu za mantinel
33:48
Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.