1:2
1:2
- : -

Panthers Praha RED - OLYMP FLORBAL Poseidon 2:4
4. Martin Kalivoda, 16. Štefan Ivor - 3. Jakub Frech, 6. Václav Zíka, 18. Jáchym Polák, 20. Jan Foukal; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Oliver Schenk ? - Tomáš Svoboda ?; po třetinách: 1:2, 1:2;
24:00
20:31
Vyloučen hráč #7 Lukáš Bláha družstva OLYMP FLORBAL Poseidon na 2 minuty za vysoká florbalka.
19:24
Branku družstva OLYMP FLORBAL Poseidon vstřelil #31 Jan Foukal, asistoval #92 Matěj Šimánek (2:4).
17:34
Branku družstva OLYMP FLORBAL Poseidon vstřelil #73 Jáchym Polák, asistoval #37 Václav Zíka (2:3).
15:35
Branku družstva Panthers Praha RED vstřelil #34 Štefan Ivor, asistoval #47 Matěj Jozífek (2:2).
12:00
12:00
05:59
Branku družstva OLYMP FLORBAL Poseidon vstřelil #37 Václav Zíka, asistoval #72 Vojtěch Stehlík (1:2).
04:05
Vyloučen hráč #85 Viktor Černý družstva Panthers Praha RED na 2 minuty za sekání.
03:40
Branku družstva Panthers Praha RED vstřelil #93 Martin Kalivoda, asistoval #5 Tomáš Kadlčík (1:1).
02:40
Branku družstva OLYMP FLORBAL Poseidon vstřelil #62 Jakub Frech, asistoval #24 Petr Jandal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů OLYMP FLORBAL Poseidon: brankář: Tomáš Svoboda; hráči v poli: Jonáš Polák, Patrik Jarolím, Jáchym Polák, Matěj Šimánek, Jan Foukal