3:0
0:0
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - 1.FBK Sršni Rožnov p/R 6:0
6. Vítězslav Kríž, 14. Vítězslav Kríž, 15. Lukáš Michna, 17. Ondřej Monsport, 20. Ondřej Holaň, 23. Lukáš Michna; rozhodčí: Ondřej Bienek - Tomáš Kluska; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Mikušek ? - Martin Sklář ?; po třetinách: 3:0, 3:0, 0:0;
45:00
40:56
Vyloučen hráč #69 Matěj Rozkošný družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za špatné střídání.
31:19
Vyloučen hráč #69 Matěj Rozkošný družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
22:28
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Michna, asistoval #15 Ondřej Holaň (6:0).
19:35
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #8 Robert Socha (5:0).
16:35
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #18 Ondřej Monsport, asistoval #4 Vojtěch Frýdl (4:0).
15:00
15:00
14:21
13:24
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Kríž, asistoval #8 Robert Socha (2:0).
05:36
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Kríž, asistoval #30 Richard Janek (1:0).