1:1
0:1
- : -

FAT PIPE TJ Slovan Havířov - FBC Vikings Kopřivnice 2:5
3. David Kolodziej, 30. Matěj Kravčík - 5. Robert Socha, 14. Jan Simper, 15. Lukáš Michna, 25. Vítězslav Kríž, 32. Ondřej Holaň; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Hloušek ? - Dominik Witos ?; po třetinách: 1:3, 1:1, 0:1;
45:00
40:40
Trestné střílení družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov neproměnil #91 Tomáš Hodulík.
35:23
Vyloučen hráč #91 Tomáš Hodulík družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
31:09
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #8 Robert Socha (2:5).
30:00
30:00
29:59
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #54 Matěj Kravčík, asistoval #91 Tomáš Hodulík (2:4).
29:40
Vyloučen hráč #17 Vítězslav Kríž družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
28:50
Vyloučen hráč #15 Ondřej Holaň družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
24:27
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Kríž, asistoval #8 Robert Socha (1:4).
15:00
15:00
14:52
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Michna, asistoval #8 Robert Socha (1:3).
13:25
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #9 Jan Simper, asistoval #27 Kryštof Malcho (1:2).
04:50
Vyloučen hráč #6 Tomáš Kusz družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
04:08
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Robert Socha, asistoval #17 Vítězslav Kríž (1:1).
02:12
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #30 David Kolodziej, asistoval #88 Daniel Vávrů (1:0).