2:3
3:4
- : -

FBC Playmakers Prostějov - FBC Piranha Přerov B 6:11
7. Bohuslav Mikulecký, 14. Denis Mikulecký, 19. Denis Mikulecký, 29. Václav Trčka, 36. Zbyněk Mráček, 38. Václav Trčka - 3. Adam Borges, 9. Adam Borges, 10. Adam Borges, 12. Adam Janošek, 21. Jakub Zavadil, 24. Radim Klimecký, 24. Radim Klimecký, 29. Radim Klimecký, 33. Lukáš Kaďorek, 37. Adam Borges, 37. Adam Janošek; rozhodčí: Tomáš Hruška - Daniel Tichý; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Miroslav Klimeš ? - Jiří Vlček ?; po třetinách: 1:4, 2:3, 3:4;
39:00
37:39
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #13 Václav Trčka bez asistence (6:11).
36:28
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #26 Adam Janošek, asistoval #5 Vladimír Biolek (5:11).
36:05
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #88 Adam Borges, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (5:10).
35:57
Vyloučen hráč #8 Michal Závodný družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za sekání.
35:12
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #10 Zbyněk Mráček, asistoval #79 Bohuslav Mikulecký (5:9).
32:50
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #8 Lukáš Kaďorek, asistoval #77 Radim Klimecký (4:9).
28:44
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #77 Radim Klimecký bez asistence (4:8).
28:11
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #13 Václav Trčka, asistoval #30 Denis Mikulecký (4:7).
26:00
26:00
24:43
Vyloučen hráč #8 Michal Závodný družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:59
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #77 Radim Klimecký, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (3:7).
23:22
20:44
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #7 Jakub Zavadil, asistoval #77 Radim Klimecký (3:5).
18:17
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #30 Denis Mikulecký, asistoval #16 Martin Bouda (3:4).
13:10
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #30 Denis Mikulecký, asistoval #12 Vítězslav Krajča (2:4).
13:00
13:00
11:11
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #26 Adam Janošek, asistoval #90 Lukáš Bibr (1:4).
09:04
08:12
06:34
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #79 Bohuslav Mikulecký bez asistence (1:1).