1:2
4:4
- : -

DDM Horní Počernice Orka - FBC Slavia Praha 5:6
3. Matěj Kubeš, 14. Teodor Malý, 14. Matěj Kubeš, 19. Robin Jakš, 24. Matěj Kubeš - 4. Filip Kořenský, 11. Václav Kasal, 22. Lukáš Plachý, 23. Filip Kořenský, 25. Šimon Macháček, 26. Lukáš Plachý; rozhodčí: Vojtěch Kucharčík - Vojtěch Pešata; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Filípek ? - Vincent Dvořák ?; po třetinách: 1:2, 4:4;
26:00
25:47
Počernice vyzkouší na konec zápasu hru v 6 hráčích
25:27
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #6 Lukáš Plachý, asistoval #75 Šimon Macháček (5:6).
25:27
33 vteřin před koncem utkání se Slavie ujímá vedení
24:42
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #75 Šimon Macháček, asistoval #55 Jakub Švarc (5:5).
24:42
Vedení dlouho nevydrželo a Slavie srovnává
23:51
Branku družstva DDM Horní Počernice Orka vstřelil #89 Matěj Kubeš, asistoval #14 Jaroslav Miladinović (5:4).
23:51
Házejte čepice máme tu hattrick! Kubeš pokračuje ve své kanonádě a posílá Počernice opět do vedení.
22:32
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #9 Filip Kořenský bez asistence (4:4).
22:32
Kořenský teď projel obranou jako nůž horkým máslem a přesnou trefou vyrovnává stav utkání
21:15
21:15
Slavia využívá další přesilové hry a snižuje tak náskok Počernic na 1 gól
20:17
Vyloučen hráč #14 Jaroslav Miladinović družstva DDM Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání.
18:57
Timeout FBC Slavia Praha
18:57
Branku družstva DDM Horní Počernice Orka vstřelil #20 Robin Jakš, asistoval #7 Michal Moravec (4:2).
18:57
Jakš krásnou střelou backhandem na zadní tyč navyšuje vedení Počernic
14:45
Martin Filípek teď skvělým zákrokem udržel vedení svého týmu.
13:22
Branku družstva DDM Horní Počernice Orka vstřelil #89 Matěj Kubeš bez asistence (3:2).
13:22
Počernický tým vlétl do druhého poločasu jako hurakán a během prvních 22 vteřin otáčí vývoj utkání na svou stranu.
13:09
Vlastní branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #12 Teodor Malý (2:2).
13:00
13:00
10:29
Timeout DDM Horní Počernice Orka
10:29
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #16 Václav Kasal, asistoval #12 Teodor Malý (1:2).
10:29
20 vteřin před koncem přesilovky se Slavie ujímá vedení přízemní střelou na přední tyč
08:51
Vyloučen hráč #20 Robin Jakš družstva DDM Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání.
08:51
Akce Slavie byla ukončena faulem  a domací si tak nyní zahrají přesilovou hru.
07:42
Střelu Kubeše teď skvěle vytěsnil golman Slavie.
06:30
V polovině první třetiny jsme na vyrovnaném stavu utkání. Aktivita ani jednomu z týmů rozhodně nechybí a navzájem si nedarují aní centimetr.
03:19
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #9 Filip Kořenský, asistoval #4 Alex Lukeš (1:1).
02:58
Branku družstva DDM Horní Počernice Orka vstřelil #89 Matěj Kubeš, asistoval #24 Marek Březina (1:0).
02:58
Střela Kubeše končí po krásném schození od Březiny v brance a Počernice se ujímají vedení v zápase.