0:1
1:0
0:0

FBC Kutná Hora - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:1pn
21. Jakub Toman, N Jiří Švejnoha - 3. Antonín Jirků; rozhodčí: Jiří Menger - Radek Brych; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Hyhlík ? - Kryštof Čaja ?, Denis Smetana ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #74 Petr Rozkovec , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #49 Jiří Švejnoha a vstřelil rozhodující gól (2:1).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #53 František Jirků , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #10 Matěj Kůrka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #11 Matěj Kašík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #33 Jaroslav Paďouk , ale gól nevstřelil.
26:00
Zahájena trestná střílení.
26:00
26:00
26:00
23:31
Vyloučen hráč #26 Petr Chudomel družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
22:56
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
20:57
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Jakub Toman bez asistence (1:1).
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář #29 Denis Smetana družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
13:00
13:00
10:19
Vyloučen hráč #88 Marek Dobeš družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
02:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #94 Antonín Jirků, asistoval #11 Matěj Kašík (0:1).