0:2
3:1
- : -

Florbalová akademie MB - Wizards DDM SO Praha 10 B 4:3pn
13. Kryštof Theodor Vlk, 16. Kryštof Theodor Vlk, 19. Vojtěch Vácha, N Kryštof Zőrkler - 6. Lukáš Macas, 7. Štěpán Pecka, 16. Jaroslav Mareš; rozhodčí: Kryštof Jech - Robert Paulů; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Kocián ? - Mikuláš Pernička ?; po třetinách: 0:2, 3:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 B hráč #42 František Komínek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 B hráč #77 Matěj Kubricht a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 B hráč #14 Štěpán Pecka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 B hráč #20 Lukáš Macas , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #13 Kryštof Zőrkler a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #15 Adam Kosek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #8 Vojtěch Vácha , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #29 Kryštof Theodor Vlk a vstřelil gól.
24:00
Zahájena trestná střílení.
24:00
18:54
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #8 Vojtěch Vácha, asistoval #15 Adam Kosek (3:3).
15:29
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Kryštof Theodor Vlk bez asistence (2:3).
15:06
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #58 Jaroslav Mareš, asistoval #97 David Čermák (1:3).
12:54
Trestné střílení družstva Wizards DDM SO Praha 10 B neproměnil #19 Lukáš Formánek.
12:28
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Kryštof Theodor Vlk, asistoval #13 Kryštof Zőrkler (1:2).
12:04
Vyloučen hráč #58 Jaroslav Mareš družstva Wizards DDM SO Praha 10 B na 2 minuty za hra rukou.
12:00
12:00
11:40
Vyloučen hráč #77 Matěj Kubricht družstva Wizards DDM SO Praha 10 B na 2 minuty za bránění ve hře.
06:31
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #14 Štěpán Pecka bez asistence (0:2).
05:40
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #20 Lukáš Macas, asistoval #97 David Čermák (0:1).