1:2
1:0
- : -

Panthers Praha WHITE - Floorball Club FALCON black 2:3pn
10. Jan Jelínek, 24. Jakub Bohánský - 4. Oliver Schenk, 10. Tomáš Lubert, N Martin Tadeáš Cigánik; rozhodčí: Vojtěch Řepa - Václav Grulich; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Oliver Schenk ? - Matěj Petrák ?; po třetinách: 1:2, 1:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha WHITE hráč #56 Sebastián Semerád , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON black hráč #65 Jiří Šefr , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha WHITE hráč #30 Petr Reksoprodjo , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON black hráč #33 Martin Tadeáš Cigánik a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha WHITE hráč #24 Josef Polák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON black hráč #93 Tomáš Lubert , ale gól nevstřelil.
26:00
Zahájena trestná střílení.
26:00
23:08
Branku družstva Panthers Praha WHITE vstřelil #31 Jakub Bohánský, asistoval #49 Ota Zedek (2:2).
13:00
13:00
09:51
Branku družstva Panthers Praha WHITE vstřelil #32 Jan Jelínek, asistoval #50 Oliver Karásek (1:2).
09:30
Branku družstva Floorball Club FALCON black vstřelil #93 Tomáš Lubert, asistoval #33 Martin Tadeáš Cigánik (0:2).
03:33
Vyloučen hráč #19 Jaroslav Huljejev družstva Floorball Club FALCON black na 2 minuty za sekání.
03:14
Vlastní branku družstva Panthers Praha WHITE vstřelil #45 Oliver Schenk (0:1).
00:46
Vyloučen hráč #93 Tomáš Lubert družstva Floorball Club FALCON black na 2 minuty za bránění ve hře.