1:0
1:0
- : -

FBC Intevo Třinec - Panthers Praha 7:0
5. Pavla Kajfoszová, 6. Sabina Zoubková, 9. Sabina Zoubková, 12. Veronika Třinecká, 14. Veronika Třinecká, 35. Pavla Kajfoszová, 46. Pavla Kajfoszová; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 0:5; využití: 2:0; diváků: 195; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 24 - Tea Mažáryová 22; po třetinách: 5:0, 1:0, 1:0;
Komentář domácích Laštůvka Šimon (Trenér):
Komentář hostů Lombino Marco (Vedoucí):
60:00
Střely ve 3. části: 5:4
60:00
59:59
Jak hokejisté Hradce, tak ženy Panthers Praha nedokázaly dnes v Třinci vstřelit gól. Uvidíme, jak to dopadne zítra.
59:55
Domací fanoušci stojí na nohách děkují za výborný zápas domácím hráčkám.
58:28
Střela Blechové jen těsně minula kasu hostí.
58:11
Kociánová obehrála 3 protihráčky, ale střela kterou vyslala na hostující gólmanku neměla gólové parametry.
57:03
Domácí mají v dnešním zápase opravdu skvělou obranu.
53:43
Hostující hráčky právě byly velmi blízko gólu, avšak střela Safferové končí pouze na tyči.
52:11
Přesilovková lajna domácích si zatím nedokáže vytvořit, žádné slibné šance.
51:04
Vyloučen hráč #49 Eliška Zubová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
51:04
Ruce rozhodčích nahoře uvidíme další vyloučení na straně hostí.
49:47
Panthers začínají tlačit na domácí hráčky a ty trousí jednu chybu za druhou. Dočkají se odměny v podobě gólu?
48:26
Hraje je momentálně nahoru dolů s lehkou převahou hráček Panthers.
45:30
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #77 Pavla Kajfoszová, asistoval #90 Romana Kiecková (7:0).
45:30
Nádhernou kombinaci předvedla domácí první lajna, kde zakončovala Kajfoszová přímo mezi nohy Mažáryové.
44:44
Buchtelová v problémech, ale vše hasí Gawryšová.
42:38
Panthers vysouvají presink až za domácí bránu, ale domácí hráčky si s ním dokážou bez velkých problémů poradit.
41:56
Gawryšová výpadem po levém mantinelu pouze do břevna.
41:14
Ze startu třetí třetiny můžeme vidět skvělé herní kombinace domácích hráček, které bohužel nekončí gólem.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:8
40:00
39:12
Po výhozu Pytlíkové se dostala do zakončení Wojnarová, ale hostující brankářka kryje.
37:02
Skvělá rozehrávka na útočné polovině hostí, kterou zakončuje Zikmundová, která netrefuje.
36:30
Šindelářová po skvělé individuální akci, přihrála své spoluhráčce před bránu, ale Pytlíková opět kryje.
34:57
Pytlíková předvádí sérii skvělých zákroků, kdy vychytala prázdnou bránu i následné dorážky.
34:25
Timeout Panthers Praha
34:25
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #77 Pavla Kajfoszová, asistoval #40 Adéla Šibrová (6:0).
34:25
Střelu Šibrové dokázala Mažáryová ještě vyrazit, ale na následnou dorážku Kajfoszové byla krátká.
33:39
Vyloučen hráč #49 Eliška Zubová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:39
Kuchejda si svým úníkem po pravém mantinelu vykoledovala čtvrtou přesilovku pro domácí tým.
32:48
Pohledná kombanice mezi Zoubkovou, Šibrovou a Martynkovou končí pouze v rohu.
30:31
Hostující hráčky začinájí zvyšovat svou aktivitu a pomalu rozbíjí obranu Třince.
28:45
Jakmile se hostující hráčky nadechnou a dostanou se na domácí polovinu, skvěle organizovaná domácí obrana odebírá míček a vyráží do protiútoků.
24:43
Vyloučen hráč #88 Jana Pavlicová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
24:43
Pavlicová se vrací na trestnou lavici po šílené sekeře do hokejky Wojnarové.
23:48
Nádherná kombanice domácích hráček v přesilovce, ale hostující gólmanka Mažáryová chytá.
22:26
Vyloučen hráč #88 Jana Pavlicová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
22:26
Hra se nám trochu vyosřila, kdy hostující Pavlicová měla nějaký problém s domácí Mišúnovou.
20:20
Rychlý nástup domácích hráček, které si hned vytvořily velice slibné šance, avšak bez gólové radosti.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:12
20:00
17:43
Třinecká nachází úplně volnou Mišúnovou ta, ale trefuje pouze konstrukci branky.
16:48
Ojedinělé šance hostujících hráček končí buď na domácí gólmance nebo mimo hrací plochu.
14:20
Skvělá standartka domácí třetí lajny se zakončující Šibrovou, ke gólu chybělo málo.
14:20
Hostující hráčky tropí v rozehrávce jednu chybu za druhou, zůstaly asi ještě v autobuse.
13:08
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká bez asistence (5:0).
13:08
Třinecká z velkého brankoviště umisťuje střelou ze vzduchu pátý fík do branky Panthers.
12:28
Martynková sama mezi třemi hráčkami a stejně dokázala zavařit hostující obraně.
11:41
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #99 Lucie Mišúnová (4:0).
11:41
Mišúnová nachází nekrytou Třineckou a ta se nemýlí. Třinec v polovině první třetiny vede již 4:0.
10:30
Schovaná střela Bočkové nadělala nemalé starosti domácí obraně.
08:41
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Sabina Zoubková, asistoval #28 Tereza Martynková (3:0).
08:41
Tereza Martynková svým skvělým napadáním vybojovala míček pro osamocenou Zoubkovou, která se ze středu nemýlí a navyšuje náskok Třince na 3:0.
08:05
Několik střeleckých pokusů Panthers bez problému likviduje Pytlíková.
06:50
Panthers z rozherávky před domácí bránou trefují pouze dobře postavenou domácí zeď.
05:55
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Sabina Zoubková, asistoval #11 Denisa Gawryšová (2:0).
05:55
Zoubková skvělou akcí po levém mantinelu zvyšuje skóre na 2:0.
04:54
04:54
Buchtelová svou individuální akcí vybojovala přesilovku, kterou vzápětí trestá dvojice Kajfoszová, Kiecková.
03:48
Vyloučen hráč #28 Adéla Vlčková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
03:11
Závar před hostující bránou vyřešila Raková.
02:42
Enenkelová z levého mantinelu vysílá svou střelu zápěstím, ale bohužel nad hostující bránu.
02:15
Panthers dělají velký problém domácím hráčkám při založení útoku.
01:30
Domácí hráčky zvýšily svou aktivitu a také párkrát zahrozily.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí hráčky, avšak panthers hned získávájí míček z presu a ohrožují domácí brankářku Pytlíkovou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Tea Mažáryová; hráči v poli: Monika Zikmundová, Veronika Raková, Adéla Vlčková, Tereza Bočková, Julie Faťunová
00:00
Line-up domácích FBC Intevo Třinec : brankář: Simona Pytlíková; hráči v poli: Klára Kociánová, Veronika Třinecká, Romana Kiecková, Lucie Mišúnová, Pavla Kajfoszová
00:00
Vítáme Vás u 2.kola baráže ženské extraligy. Dnes z hlavního města Prahy do Třince zavítají ženy Panthers, které zde budou chtít potrápit domácí hráčky a případně ukončit sérii.