0:3
1:4
- : -

ŠSK ZŠ Očovská Hodonín - TJ Znojmo LAUFEN CZ 1:12
38. Kryštof Koštuřík - 8. František Blažek, 9. František Blažek, 10. Dennis Šťastník, 10. Damian Jelínek, 12. Martin Vavřina, 17. Tomáš Světlík, 18. František Blažek, 21. Libor Kuba, 34. Martin Vavřina, 36. Jakub Lancouch, 38. David Sedláček, 44. Tomáš Světlík; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Marek Loskot; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 138; zásahy brankářů: Petr Luňák ?, Jakub Dekař ? - Jakub Pechura -1; po třetinách: 0:5, 0:3, 1:4;
45:00
44:37
Pechura si připisuje další kvalitní zákrok.
43:10
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #24 David Sedláček (1:12).
42:04
Kuba opět v šanci, míček končí mimo hřiště.
39:46
Dekař předvedl velmi pěkný zákrok.
38:18
Na hřišti právě opadalo pár hrušek.
37:41
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #12 Kryštof Koštuřík bez asistence (1:11).
37:18
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #24 David Sedláček bez asistence (0:11).
35:28
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Jakub Lancouch, asistoval #46 Libor Kuba (0:10).
35:16
Pěkná střela Jelínka, Dekař si dokázal poradit.
33:30
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #7 František Blažek (0:9).
33:30
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jakub Dekař družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
32:13
Pěkná souhra ončovských, Kolaříkovi střela ovšem nesedla.
31:30
Střela Kuby pouze do boční sítě.
30:01
Úvodní buly třetí třetiny opět pro Znojmo.
30:00
30:00
27:10
Pechura předvádí velmi pěkný gymnastický zákrok.
25:08
Lancouch našel volného Kubu, ten poslal jedovatou střelu na bránu Hodonína.
22:32
Vavřina na Blažka, ten akorát sestřelil holuby z drátu.
21:53
Vyloučen hráč #51 Matyáš Hujňák družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za sekání.
21:53
Vyloučen hráč #81 Tomáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
20:40
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #46 Libor Kuba, asistoval #53 Damian Jelínek (0:8).
19:10
Trestné střílení družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín neproměnil #12 Kryštof Koštuřík.
17:07
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #75 Martin Vavřina (0:7).
16:46
15:01
Úvodní buly druhé třetiny na straně Znojma.
15:00
15:00
13:48
Koštuřík překvapil Pechuru svojí jedovatou střelou, v bráně Znojma ovšem nekončí.
11:25
10:25
Vyloučen hráč #8 David Přibil družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:34
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #53 Damian Jelínek, asistoval #7 František Blažek (0:4).
09:05
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #96 Dennis Šťastník, asistoval #16 Vítek Marušík (0:3).
08:45
08:45
Nyní nám již stárá dobrá známá dvojice Vavřina-Blažek předvedli dvě okaté akce a dostávají Znojmo do vedení!
07:30
06:23
Vyloučen hráč #54 Antonín Nový družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:22
Jelínek v šanci před bránou Hodonína, Luňák hasí jeho šanci.
04:32
Vavřina unikl na bránu Hodonína, jeho střela míří vysoko nad.
01:18
Obrovská šance Marušíka, Luňák ovšem zasahuje.
00:01
Úvodní buly zápasu pro Hodonín.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Mlčoušek a Marek Loskot.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jakub Pechura; hráči v poli: Libor Kuba, Martin Vavřina, Damian Jelínek, František Blažek, David Přibil