1:2
2:2
- : -

Horní Počernice Orka - Floorball Club FALCON 7:6
5. Lukáš Holada, 7. Jakub Povolný, 10. Vojtěch Nehasil, 14. Vojtěch Nehasil, 19. Jan Maršík, 35. Tomáš Bodlák, 43. Jan Maršík - 8. Vojtěch Horák, 11. Ondřej Bouma, 27. Vojtěch Horák, 30. Ondřej Bouma, 39. Tomáš Kuběna, 45. Vojtěch Horák; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Petr Šotola ? - Jiří Svojítko ?; po třetinách: 4:2, 1:2, 2:2;
45:00
45:00
Konec zápasu. Domácí vítězí.
44:59
Vyloučen hráč #64 Jan Maršík družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za opakované přestupky.
44:59
Hosté mají standartku, ale zbývá jim pouze 1 sekunda...
44:35
Hosté znovu v šesti.
44:32
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #44 Ondřej Bouma (7:6).
44:32
Gol Horáka a hosté mají 28 vteřin na vyrovnání.
44:00
Minuta do konce a domácí stále ve vedení o 2 branky.
43:15
Bouma vysřelil, ale pouze odevzdal míček domácím.
42:40
Hosté v šesti.
42:26
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #64 Jan Maršík, asistoval #66 Vojtěch Nehasil (7:5).
42:26
Domácí využili přesilové hry a zvýšili náskok o 2 goly.
42:10
Vyloučen hráč #3 Vojtěch Horák družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře.
42:10
Nedovolený zákrok Horáka hostům vůbec nepomáhá k otočení zápasu.
39:20
Výborný obranný zákrok Vlčka posíla hosty znovu do útoku.
38:00
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #68 Tomáš Kuběna, asistoval #44 Ondřej Bouma (6:5).
38:00
Kuběnova střela z poloviny hřistě končí za golmanem, který nic neviděl.
34:50
Domácí v pěti a zbývá jim ještě 20 sekund přesilové hry.
34:02
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #80 Tomáš Bodlák bez asistence (6:4).
34:02
Domácí využívají přesilovky.
33:50
Neskutečný zákrok golmana hostí.
33:10
Vyloučen hráč #39 Hynek Uvíra družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
33:10
Hosté si zápas nadále stěžují.
32:33
Vyloučen hráč #66 Vojtěch Nehasil družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
32:33
Komplikace u rozehrávky a hrát se bude 4 na 4.
32:20
Vyloučen hráč #3 Vojtěch Horák družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
32:05
Hosté nastoupili do třetiny s velkou motivací zápas ještě vyhrát, zatím jsou na míčku pouze oni.
30:00
30:00
29:39
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #70 Šimon Bulvas (5:4).
26:49
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #70 Šimon Bulvas (5:3).
18:27
15:00
15:00
14:39
Vyloučen hráč #56 Jiří Svojítko družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hra rukou.
14:39
Kuriozní situace - golman Falconu vyběhl ven z velkého brankoviště a až pak vyhodil balon
13:01
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #66 Vojtěch Nehasil bez asistence (4:2).
13:01
Znovu dvougolové vedení Orky
10:28
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #39 Hynek Uvíra (3:2).
10:28
Bouma po pěkné individuální akci zakončil do stejného místa jako před pár minutami Horák a dává druhý gol Falconu