1:3
1:4
- : -

Viking TJ Kobylisy - Prague Tigers 6:9
2. Vít Komorný, 8. Vít Komorný, 10. Adam Kropík, 12. Filip Kobliha, 16. Adam Kanzelsberger, 34. Adam Kanzelsberger - 6. Vojtěch Ševčík, 11. Adam Volf, 17. Kryštof Schovánek, 25. Adam Volf, 26. Adam Jánský, 36. Adam Volf, 39. Lukáš Valenta, 40. Adam Volf, 42. Kryštof Schovánek; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Matyáš Rychetský ? - Filip Češner ?; po třetinách: 4:2, 1:3, 1:4;
42:41
Vyloučen hráč #14 Adam Novák družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
42:41
Vyloučen hráč #90 Šimon Železný družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování.
42:00
Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil #29 Vojtěch Ševčík.
42:00
Nájezd Ševčíkovi opravdu nevyšel.
41:49
Vyloučen hráč #9 Adam Volf družstva Prague Tigers na 2 minuty za zdržování hry.
41:11
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #15 Kryštof Schovánek bez asistence (6:9).
40:13
Vyloučen hráč #72 Adam Kanzelsberger družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za opakované přestupky.
39:39
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #9 Adam Volf, asistoval #8 Radek Šach (6:8).
39:39
Po rychlém brejku Tigers ve vedení o 2 goly.
39:10
Novák si opět stežuje na čistý zákrok.
38:35
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #11 Lukáš Valenta, asistoval #15 Kryštof Schovánek (6:7).
35:05
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #9 Adam Volf, asistoval #37 Jakub Flek (6:6).
35:00
Naštvaný Novák mlátí do všeho co může.
33:33
Krásná solo akce Kantzase, která posílá Kobylisy v oslabení do vedení.
33:32
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #72 Adam Kanzelsberger bez asistence (6:5).
33:03
Vyloučen hráč #91 Adam Kropík družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Začíná nám třetí třetina poměrně vyrovnaného zápasu.
30:00
29:55
Flekova střela, ale skvělý Rychetský.
27:40
Vítkova střela vyražena golmanem hostů.
25:17
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #43 Adam Jánský, asistoval #29 Vojtěch Ševčík (5:5).
25:16
Nedůraz před Kobyliskou brankou znamená vyrovnávající gol.
24:49
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #9 Adam Volf, asistoval #4 Martin Beneš (5:4).
24:48
Volf si připisuje 2. gol.
24:48
Po dvou minutách čekání byl povrch úspěšně opraven.
23:40
SKvělá rozehrávka Tigers...
21:40
Nadějná standartka Tigers přímo před brankou Kobylis skoční Flekovou střelou na noze kapitána Kropíka, takhle bojuje Kapitán s velkým K.
20:40
Střela Beneše v boční síti brány.
19:10
Skvělý blok Bajera.
18:15
Střela Nováka končí na tyčce a po odrazu pod Rychetským.
16:09
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #15 Kryštof Schovánek, asistoval #11 Lukáš Valenta (5:3).
16:08
Střela z první končí v brance.
15:30
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #72 Adam Kanzelsberger, asistoval #9 Alexander McIntosh (5:2).
15:29
Přízemní střela Meka končí po odrazu Kantzase za zády golmana.
15:00
Konec první třetiny. Kobylisy ve vedení.
11:15
Krásné solo Marka Dostála a na konec příhrávka na Koblihu znamená gol pro Kobylisy.
11:14
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #92 Filip Kobliha, asistoval #36 Marek Dostál (4:2).
10:26
V brejku jedna na nula úspěšnější Volf.
10:25
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #9 Adam Volf bez asistence (3:2).
09:30
Po rychlém brejku se po Vítkově přihrávce prosazuje Adam Kropík.
09:29
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #91 Adam Kropík, asistoval #52 Vít Komorný (3:1).
07:45
Vítek vybojoval míček před brankou Tigers a nádhernou střelou posíla Kobylisy dovedení.
07:44
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný bez asistence (2:1).
06:59
Očividné sekání a domácí hrajou v přesíle.
06:58
Vyloučen hráč #4 Martin Beneš družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
06:50
Tečoovaná střela trefuje tyčku Rychetského branky.
05:54
Bohužel se hosté prosazují v přesilové hře a jedeme zase od srovnaného stavu.
05:53
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #29 Vojtěch Ševčík, asistoval #48 Jakub Lamberk (1:1).
05:21
Tigers tlačí, ale Kobylisy hrají srdcem a zatím nedevolili soupeři gól.
04:35
Maty teď předvedl zákrok jako z učebnice Marka Palečka a udržel vedení.
04:03
Kobylisy zbytečně faulují a jdou do čtyř.
04:02
Vyloučen hráč #36 Marek Dostál družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za opakované přestupky.
01:57
Druhá střela zápasu konči v síti. Prosadil se Vítek Komorný po nádherné přihrávce Adama Kropíka.
01:56
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #91 Adam Kropík (1:0).
00:01
V buly úspěšní Kobylisy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Hanzal a Vojtěch Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers:
00:00
Line-up domácích Viking TJ Kobylisy:
00:00
Dobrý den florbaloví fanatici. Vítáme vás z Kunratické arény u finále dlouhé a náročné sezóny v 2. juniorské lize.
Osud tomu chtěl, aby se ve finále utkali tyto dva týmy, jelikož v úterý se uzavřela série mezi mužskými týmy, kde se radovali Kobylisy a vrátili Tigers zpět do Divize.
Povede se kobyliským nadějím porazit Tigers a potvrdit úspěšný a náročný týden a nebo naděje Tigers napraví pověst áčka a pomstí je.