1:0
2:0
- : -

FBC Intevo Třinec - Panthers Praha 4:0
15. Romana Kiecková, 39. Klára Kociánová, 42. Kateřina Macigová, 43. Tereza Mikulová; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 4:5; využití: 0:0; diváků: 155; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 20 - Tea Mažáryová 18; po třetinách: 1:0, 1:0, 2:0;
Komentář domácích Laštůvka Šimon (Trenér):
Komentář hostů Lombino Marco (Vedoucí):
60:00
Střely ve 3. části: 6:8
60:00
58:36
Hráčky Panthers se snaží aspoň symbolický upravit stav utkání, zatím se jim to však nedaří.
56:09
Vyloučen hráč #68 Šárka Hromková družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání.
54:07
Oslabení nám, i přes spoustu šancí, nepřinesla žádné branky.
52:57
Kieckové se podařilo přehrát hráčku Panthers a nahrát vólné Třinecké na střed, ta však trefuje pouze hruď hostující gólmanky.
51:54
Hráček na hřišti nám pomalu ubývá, uvidíme co nám hra ještě přinese.
51:45
Vyloučen hráč #53 Agáta Saffertová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
51:45
Vyloučen hráč #99 Lucie Mišúnová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost.
51:10
Vyloučen hráč #11 Denisa Gawryšová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
50:14
Kajfoszová předvádí krásnou kličku u mantinelu a posílá míček na střed volné Třinecké, té se však míček zpracovat nepovedlo.
48:51
Třinec nevyužívá ani svou třetí přesilovou hru.
47:56
Třinec vstřelil gól, branka ale nebyla uznána z důvodu hry v brankovišti, přesilovka pokračuje.
46:44
Mišunová vybojovala faul a Třinec tak bude hrát dnes již třetí přesilovku, tak uvidíme jestli bude platit pořekadlo ,, Do třetice všeho dobrého''
46:39
Vyloučen hráč #23 Petra Budská družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
45:02
Hráčky Panthres se teď nedomluvily a došlo ke vzájemné srážce.
43:43
Dnešní utkání sleduje 155 diváků, děkujeme.
43:42
Timeout Panthers Praha
43:10
Třinec se rozjel a předvádí skvělou hru.
42:51
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Tereza Mikulová bez asistence (4:0).
42:09
Třinec dává třetí gól dnešního utkání, a také předvádí neskutečné obranné zákroky.
41:52
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #97 Kateřina Macigová, asistoval #19 Veronika Třinecká (3:0).
41:14
Rozehnalová z poloviny, ale brankářka chytá.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:5
40:00
39:35
Mišunová běžela sama na bránu, obránkyně se ale stihla vrátit a míček jí vypíchla.
38:34
Bočková teď v dobré šanci, kterou však ukončil zašlápnutý míček.
38:11
Kociánová si proběhla celé hřiště a vymetá pavučiny v brance Mažaryové.
38:10
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #4 Klára Kociánová, asistoval #1 Simona Pytlíková (2:0).
36:12
Dnes zatím nebyla využita žádná přesilová hra a Panthers stále čekají na gól.
34:11
Hráčky budou hrát 20 sekund 4 na 4 a poté si i Třinec zahraje svou druhou přesilovku.
34:10
Vyloučen hráč #33 Veronika Raková družstva Panthers Praha na 2 minuty za vysoká florbalka.
33:46
Mišunová skvěle na míčku a ukrajuje z trestu Třince cenné sekundy.
33:23
Hráčka Panthers si vběhla do Třinecké, ale tvrdě narazila.
32:40
Panthers si zahrají druhou přesilovou hru po faulu Gawryšové, který nikdo neviděl.
32:32
Vyloučen hráč #11 Denisa Gawryšová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za bránění ve hře.
32:10
Ostrý souboj za brankou Třince a Mikulová končí na zemi.
30:53
Třinecká cross na Kieckovou té však míček odskakuje.
27:06
Po dlouhé době standardka pro Panthers, tu však nevyužívají a Třinec se opět přesouvá na útočnou polovinu.
26:44
Třinecká teď střela tahem ze středu, trefuje však helmu.
26:07
Další šance pro Třinec, ale obránkyně Panthres se stihla vrátit včas.
25:31
Standardní situace pro Třinec z rohu, ale šance zastavena gólmankou.
23:49
Třinec si dává nepřesné nahrávky a často tak ztrácí míče, hosté se stále snaží dobýt branku.
21:22
Panthers se snaží stav srovnat a vytvořit si tlak. Hra je však hodně vyrovnaná.
20:51
Ostrý souboj u střídačky hostí a Kajfoszová končí za mantinelem.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:6
20:00
18:40
Střela Kajfoszové, gólmanka hostů však vyráží a Třinec tak své přesilovky nevyužívá.
17:00
Svou první přesilovou hru si teď zahraje i Třinec.
16:57
Vyloučen hráč #68 Šárka Hromková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
16:53
Blechová teď ve velké šanci, ale střela pouze mimo bránu.
15:50
Hra začíná nabírat na obrátkách.
15:06
Třinci jeden gól nestačí a tak ještě zvyšuje tempo a tlačí se do brány.
14:23
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #90 Romana Kiecková, asistoval #4 Klára Kociánová (1:0).
14:23
Kiecková si vyběhla na střed a zakončila 20 nad led.
12:24
Třinec také střílí pouze do gólmanky.
11:49
Šance pro Panthers 2 na 1, ale střela pouze do gólmanky.
10:57
Hostující trenér fandi společně s třineckými fanoušky a užívá si atmosféry.
09:45
Třinec na míčku, vytváří si šance, Panthers ale odolávají.
08:10
Standardka pro Panthers z rohu, která málem skončila gólem, golmanka však chytá.
07:14
Výborný zákrok domácí brankářky a v zápětí Třinecká ve velké šanci.
05:38
Třinec oslabení ubránil a dokonce si i vytvořil gólovou šanci.
04:12
Třinec se však v oslabení drží na míčku a krátí tak čas ve čtyřech. Zatím velmi dobře odbráněné oslabení.
03:36
Vyloučen hráč #19 Veronika Třinecká družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
03:36
A máme zde první přesilovou hru dnešního zápasu.
02:30
Třinec se snažil dostat na útočnou polovinu, Panthers však úspěšně napadají a připisují si další střelu na branku.
01:22
Hra zatím spíše na obranné polovině Třince, ale i Třinci se podařilo vystřelit.
00:02
Druhá sekunda a hned nebezpečná střela hostů.
00:01
Úvodní bully pro Třinec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vrablík.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Tea Mažáryová; hráči v poli: Monika Zikmundová, Veronika Raková, Tereza Bočková, Petra Budská, Julie Faťunová
00:00
Line-up domácích FBC Intevo Třinec : brankář: Simona Pytlíková; hráči v poli: Klára Kociánová, Pavla Kajfoszová, Veronika Třinecká, Romana Kiecková, Lucie Mišúnová
00:00
Dámy a pánové, vítám Vás u třetího utkání baráže Extraligy žen. Přejeme krásných 40 minut čekání na zápas a poté příjemné čtení.