2:3
4:3
- : -

Florbal Chomutov - SK BIVOJ LITVÍNOV 6:6
4. Filip Rohusch, 11. Samuel Jiří Mikač, 15. Adam Rohusch, 17. Vojtěch Diepold, 24. Vojtěch Diepold, 24. Jáchym Hyksa - 3. Jan Kovář, 6. Daniel Šabaka, 9. Filip Lukáš, 19. Daniel Šabaka, 22. Štěpán Vrzák, 23. Jan Konopík; rozhodčí: Daniel Castrillo - Martin Procházka; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Matěj Petrlík ? - Matyáš Arazim ?; po třetinách: 2:3, 4:3;
24:00
23:57
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #17 Jáchym Hyksa, asistoval #14 Tobiáš Fojtík (6:6).
23:36
Timeout Florbal Chomutov
23:36
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #81 Vojtěch Diepold bez asistence (5:6).
22:24
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #46 Jan Konopík bez asistence (4:6).
21:18
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #13 Štěpán Vrzák bez asistence (4:5).
20:59
Vyloučen hráč #10 Václav Peška družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
18:16
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #7 Daniel Šabaka bez asistence (4:4).
16:15
14:28
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #97 Adam Rohusch, asistoval #7 Prokop Sebránek (3:3).
12:54
Vyloučen hráč #28 Filip Lukáš družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra bez florbalky.
12:00
12:00
10:48
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #15 Samuel Jiří Mikač, asistoval #81 Vojtěch Diepold (2:3).
08:39
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #28 Filip Lukáš, asistoval #26 Alexandr Kunkela (1:3).
05:40
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #7 Daniel Šabaka, asistoval #28 Filip Lukáš (1:2).
03:16
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #79 Filip Rohusch, asistoval #7 Prokop Sebránek (1:1).
02:17
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #3 Jan Kovář, asistoval #77 Jan Kučera (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Castrillo a Martin Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Matyáš Arazim; hráči v poli: Alexandr Kunkela, Daniel Šabaka, Filip Lukáš, Tobiáš Arazim, Jan Konopík