1:3
3:0
- : -

Sokol Rudná B - Florbal Kladno 4:5
22. Jan Karásek, 26. Jan Karásek, 29. Jan Karásek, 36. Jan Karásek - 11. Filip Sochor, 12. Jakub Prošek, 16. Filip Sochor, 23. Filip Sochor, 24. Tomáš Sochor; rozhodčí: Michal Lipinský - Jaromír Péc; vyloučení: 3:7 + Tomáš Ureš OS; využití: 3:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Jan Křemen -5 - Radim Neuman -4; po třetinách: 0:2, 1:3, 3:0;
36:00
35:38
Branku družstva Sokol Rudná B vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #11 Kryštof Kříž (4:5).
34:40
Vyloučen hráč #7 Václav Linhart družstva Florbal Kladno na 2 minuty za hra rukou.
33:16
Timeout Sokol Rudná B
30:14
Vyloučen hráč #31 Jan Karásek družstva Sokol Rudná B na 2 minuty za sekání.
28:08
Branku družstva Sokol Rudná B vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #69 Samuel Kučera (3:5).
26:53
Vyloučen hráč #26 Jakub Prošek družstva Florbal Kladno na 2 minuty za sekání.
25:36
24:36
Vyloučen hráč #26 Jakub Prošek družstva Florbal Kladno na 2 minuty za vysoká florbalka.
24:00
24:00
23:42
Vyloučen hráč #11 Kryštof Kříž družstva Sokol Rudná B na 2 minuty za bránění ve hře.
23:02
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #17 Tomáš Sochor, asistoval #16 Filip Molhanec (1:5).
22:16
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #12 Filip Sochor, asistoval #7 Václav Linhart (1:4).
21:51
Branku družstva Sokol Rudná B vstřelil #31 Jan Karásek bez asistence (1:3).
21:32
Vyloučen hráč #7 Václav Linhart družstva Florbal Kladno na 2 minuty za sekání.
15:18
12:00
Vyloučen hráč #61 Antonín Pražák družstva Sokol Rudná B na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:50
Vyloučen hráč #73 Tomáš Ureš družstva Florbal Kladno - osobní trest.
11:50
Vyloučen hráč #73 Tomáš Ureš družstva Florbal Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
11:13
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #26 Jakub Prošek, asistoval #7 Václav Linhart (0:2).
10:05
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #12 Filip Sochor, asistoval #16 Filip Molhanec (0:1).
08:44
Vyloučen hráč #26 Jakub Prošek družstva Florbal Kladno na 2 minuty za špatné střídání.
01:58
Vyloučen hráč #22 Adam Brynda družstva Florbal Kladno na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Lipinský a Jaromír Péc.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Kladno: brankář: Radim Neuman; hráči v poli: Tobiáš Chromý, Štěpán Merta, Tomáš Sochor, Filip Molhanec, Tomáš Ureš
00:00
Line-up domácích Sokol Rudná B: brankář: Jan Křemen; hráči v poli: Jiří Uchytil, Marek Cihelka, Jan Pražák, Kryštof Kříž, Petr Zvědělík