0:1
1:2
- : -

TJ Sokol Brno - Husovice - K1 Florbal Židenice B 1:6
30. Daniel Hell - 4. Tadeáš Brhel, 7. Jiří Dorazil, 10. Tadeáš Brhel, 17. Vítězslav Štěpán, 28. Tadeáš Brhel, 34. Tadeáš Brhel; rozhodčí: Šimon Grega - Patrik Navrátil; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Šimon Tománek ? - Martin Starý ?; po třetinách: 0:3, 0:1, 1:2;
36:00
35:08
Vyloučen hráč #69 Václav Šťastný družstva TJ Sokol Brno - Husovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:21
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #92 Tadeáš Brhel, asistoval #17 Jiří Dorazil (1:6).
29:38
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil #88 Daniel Hell, asistoval #97 Kryštof Roubal (1:5).
27:47
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #92 Tadeáš Brhel, asistoval #77 Martin Starý (0:5).
24:00
24:00
16:52
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #40 Vítězslav Štěpán, asistoval #81 Oldřich Vorba (0:4).
12:00
12:00
09:26
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #92 Tadeáš Brhel, asistoval #95 Petr Svoboda (0:3).
07:19
Vyloučen hráč #95 Petr Svoboda družstva K1 Florbal Židenice B na 2 minuty za sekání.
06:56
Vyloučen hráč #81 Oldřich Vorba družstva K1 Florbal Židenice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:41
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #17 Jiří Dorazil, asistoval #13 Tomáš Drobek (0:2).