1:1
0:2
- : -

FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:6
7. Markéta Seidlerová, 15. Kateřina Ciblová - 4. Nikola Skoková, 12. Nikola Skoková, 12. Nikola Skoková, 17. Nikola Skoková, 25. Lucie Baldreichová, 32. Kristýna Slabá; rozhodčí: Jan Karafiát - Šimon Grega; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Anita Vlachová -6 - Eliška Držíková -2; po třetinách: 1:3, 1:1, 0:2;
Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér):
Já bych chtěl jen vzkázat na Unii, že kdyby se o ten ženský mládežnický florbal začali víc zajímat, nebylo by to na škodu.:-) Já bych chtěl touhle cestou poděkovat holkám. že se za jakéhokoliv stavu nevzdávaly a že makaly do poslední minuty. Děkuju taky té hrstce fanoušků, která nás přijela podpořit! Moc si toho vážíme. Zítra se těšíme na Mišiho a jeho holky. Mějte se fajn.
Komentář hostů Netrefa Lukáš (Trenér):
Objektivně si myslím, že Bohemka dnes byla takticky připravenější, než my. První zápas toho je důkazem, co se týče hry 5na5, tam jsem cítil, že Bohemka byla lepší. Stejně, jako tomu bylo minulý rok na MČR, rozhodla kvalita a trpělivost, kterou jsme měli na své straně. Jsem rád, že jsme mohli v závěru utkání také pošetřit sestavu a s utkáním si v podstatě dělat to, co jsme potřebovali. Těšíme se na zítra!
36:00
31:47
Timeout FbŠ Bohemians
31:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #91 Kristýna Slabá z trestného střílení (2:6).
24:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová bez asistence (2:5).
24:00
24:00
16:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #25 Lucie Baldreichová (2:4).
14:37
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #36 Markéta Seidlerová (2:3).
13:55
Vyloučen hráč #58 Nikola Skoková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
12:00
12:00
11:35
11:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková bez asistence (1:2).
07:53
Vyloučen hráč #98 Eva Křtěnová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra na zemi.
06:53
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová, asistoval #10 Marie Čápová (1:1).
03:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #64 Michaela Moravcová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Karafiát a Šimon Grega.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Eliška Držíková; hráči v poli: Karolína Lískovcová, Denisa Bubeníková, Eva Křtěnová, Jana Kulhavá, Iveta Veličková
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Anita Vlachová; hráči v poli: Tereza Spoustová, Kateřina Ciblová, Markéta Seidlerová, Marie Čápová, Lucie Čermáková