2:3
2:1
- : -

FKÚ Ovocné Báze - FbC Red Dragons Hořovice 6:9
12. Filip Kubelka, 13. Filip Kubelka, 25. Jiří Novák, 26. Filip Kubelka, 35. Filip Kubelka, 44. Milan Baloun - 3. Karel Horký, 7. Lukáš Routa, 14. David Trejbal, 14. Karel Horký, 15. Vojtěch Plecitý, 21. Adam Chudáček, 25. Marek Sudík, 28. Karel Horký, 33. Ondřej Rácz; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Paleček; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Marian Bobko -9 - Lucie Šteinerová ?; po třetinách: 2:5, 2:3, 2:1;
45:00
43:45
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #9 Milan Baloun, asistoval #3 Filip Kubelka (6:9).
42:15
Vyloučen hráč #2 Lukáš Routa družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
40:51
Vyloučen hráč #7 Ondřej Kubelka družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za blokování florbalky.
40:51
Vyloučen hráč #9 Milan Baloun družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za nesportovní chování.
34:46
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #3 Filip Kubelka, asistoval #7 Ondřej Kubelka (5:9).
32:34
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #17 Ondřej Rácz, asistoval #26 Adam Chudáček (4:9).
30:00
30:00
27:54
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #64 Karel Horký, asistoval #66 Lukáš Fišer (4:8).
25:18
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #3 Filip Kubelka, asistoval #76 Otto Pípla (4:7).
24:42
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #81 Jiří Novák z trestného střílení (3:7).
24:26
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #31 Marek Sudík, asistoval #76 Daniel Sojka (2:7).
20:52
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #26 Adam Chudáček, asistoval #66 Lukáš Fišer (2:6).
15:00
15:00
14:03
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #50 Vojtěch Plecitý, asistoval #31 Marek Sudík (2:5).
13:43
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #64 Karel Horký, asistoval #26 Adam Chudáček (2:4).
13:28
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #88 David Trejbal, asistoval #50 Vojtěch Plecitý (2:3).
12:38
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #3 Filip Kubelka, asistoval #81 Jiří Novák (2:2).
11:24
06:30
Vyloučen hráč #76 Otto Pípla družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za zdržování hry.
06:02
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #2 Lukáš Routa, asistoval #17 Ondřej Rácz (0:2).
02:20
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #64 Karel Horký, asistoval #17 Ondřej Rácz (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Red Dragons Hořovice:
00:00
Line-up domácích FKÚ Ovocné Báze: brankář: Marian Bobko; hráči v poli: Ondřej Kubelka, Otto Pípla, Filip Kubelka, Milan Baloun, Jiří Novák