0:2
1:4
- : -

Bulldogs Brno Orange - Aligators U16 2:6
7. Jakub Poláček, 40. Jakub Poláček - 19. Vojtěch Buchta, 28. Martin Sigmund, 38. Šimon Grega, 42. Šimon Grega, 43. Kryštof Drápal, 45. Marek Lokaj; rozhodčí: Pavel Brückner - Marek Loskot; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Plšek ? - Zdeněk Korec ?; po třetinách: 1:0, 0:2, 1:4;
45:00
44:39
Branku družstva Aligators U16 vstřelil #66 Marek Lokaj, asistoval #67 Tomáš Soják (2:6).
44:13
Trestné střílení družstva Aligators U16 neproměnil #10 Petr Kučera.
43:32
Vyloučen hráč #23 Šimon Grega družstva Aligators U16 na 2 minuty za hrubost.
43:22
Vyloučen hráč #85 Adam Ištvan družstva Bulldogs Brno Orange na 2 minuty za hrubost.
43:22
Vyloučen hráč #55 Ondřej Čech družstva Aligators U16 na 2 minuty za hrubost.
42:22
Branku družstva Aligators U16 vstřelil #29 Kryštof Drápal, asistoval #11 Adam Zouhar (2:5).
41:48
Branku družstva Aligators U16 vstřelil #23 Šimon Grega, asistoval #21 Vojtěch Fasora (2:4).
41:09
Timeout Bulldogs Brno Orange
39:12
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #18 Jakub Poláček, asistoval #77 Štěpán Zhoř (2:3).
37:04
Branku družstva Aligators U16 vstřelil #23 Šimon Grega, asistoval #43 Dominik Kejík (1:3).
32:29
Vyloučen hráč #55 Ondřej Čech družstva Aligators U16 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
27:55
Branku družstva Aligators U16 vstřelil #17 Martin Sigmund, asistoval #36 Jan Jeřábek (1:2).
18:07
Branku družstva Aligators U16 vstřelil #30 Vojtěch Buchta bez asistence (1:1).
15:00
15:00
10:28
Vyloučen hráč #33 Adam Horák družstva Bulldogs Brno Orange na 2 minuty za hra bez florbalky.
08:40
Vyloučen hráč #18 Jakub Poláček družstva Bulldogs Brno Orange na 2 minuty za hrubost.
08:40
Vyloučen hráč #29 Kryštof Drápal družstva Aligators U16 na 2 minuty za hrubost.
06:41
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #18 Jakub Poláček, asistoval #41 Jan Baláč (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Brückner a Marek Loskot.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators U16:
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno Orange: brankář: Matěj Plšek; hráči v poli: David Blaha, Štěpán Zhoř, Jakub Poláček, Jan Baláč, Marek Mattes