1:1
2:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BLACK ANGELS 3:1
14. Karolína Lískovcová, 27. Michaela Moravcová, 29. Lucie Švajcrová - 17. Alice Jirásková; rozhodčí: Iva Váňová - Jana Kubalíková; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 130; zásahy brankářů: Eliška Držíková -1 - Eliška Svrčková ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 2:0;
Komentář domácích Netrefa Lukáš (Trenér):
Semifinále na TOP úrovni, v zápase si obě strany opravdu sáhly na výkon, se kterým minimálně my můžeme být spokojení. Já osobně jsem strašně rád, že jsem se s mým týmem mohl postavit trenérovi (společně s jeho týmem), který mě jako první učil, co je to trénování. Jsem rád, že Vláďa Fuchs stále pokračuje s rozvojem dívčího florbalu a tvoříme i společně prostředí výborných hráček. S našimi holkami se po roce těšíme na finále!!!
Komentář hostů Fuchs Vladimír (Trenér):
Děkujeme Chodovu za další výbornou zkušenost a dramatické utkání, ve kterém jsme bohužel zejména ve třetí třetině nenalezli dost sil, abychom více favorita potrápili. Přestože jsme během sezóny dokázali Chodov porazit, tak dnes jsme tahali za kratší konec. Nevypracovali jsme si dostatek střeleckých příležitosstí.Gratulujeme soupeři k postupu. A těšíme se na souboj o třetí místo. Jdeme si také pro medaili a z MČR nechceme odjet bez kovu.
36:00
28:42
Timeout BLACK ANGELS
28:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #98 Eva Křtěnová (3:1).
26:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (2:1).
26:28
Vyloučen hráč #6 Nicol Fryčová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
24:00
16:05
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Alice Jirásková bez asistence (1:1).
13:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #58 Nikola Skoková (1:0).
12:00
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Iva Váňová a Jana Kubalíková.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Eliška Svrčková; hráči v poli: Veronika Váňová, Barbora Kováříková, Denisa Výborná, Karolína Vachulová, Linda Fuchsová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Eliška Držíková; hráči v poli: Lucie Švajcrová, Jana Kulhavá, Iveta Veličková, Denisa Bubeníková, Eva Křtěnová