0:1
2:3
- : -

Bulldogs Brno Orange - ŠSK ZŠ Očovská Hodonín 4:5
10. Marek Mattes, 15. Jakub Poláček, 32. Jakub Poláček, 38. Jan Baláč - 13. Martin Svrček, 18. David Braha, 37. Josef Hojsák, 39. Josef Hojsák, 39. Samuel Rozboril; rozhodčí: Pavel Brückner - Marek Loskot; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Antonín Vopálka -5 - Jakub Dekař ?; po třetinách: 2:1, 0:1, 2:3;
38:54
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #66 Samuel Rozboril, asistoval #93 Tomáš Pochylý (4:5).
38:23
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #18 Josef Hojsák, asistoval #61 Vojtěch Čejka (4:4).
38:23
Vyloučen hráč #18 Jakub Poláček družstva Bulldogs Brno Orange na 2 minuty za nesportovní chování.
38:23
Vyloučen hráč #61 Vojtěch Čejka družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za nesportovní chování.
37:24
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #41 Jan Baláč, asistoval #18 Jakub Poláček (4:3).
36:05
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #18 Josef Hojsák, asistoval #49 Rostislav Bolom (3:3).
31:51
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #18 Jakub Poláček, asistoval #41 Jan Baláč (3:2).
30:00
30:00
29:44
Vyloučen hráč #18 Jakub Poláček družstva Bulldogs Brno Orange na 2 minuty za držení.
25:30
Baláč krásně našel Mattese ,ale ten míček netrefuje.
23:00
Tiki-Taka od bulls se moc nedaří.
17:07
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #96 David Braha, asistoval #88 Adam Janíček (2:2).
15:00
15:00
14:39
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #18 Jakub Poláček, asistoval #55 Marek Mattes (2:1).
14:12
Tony tygřím skokem lapil skoro odkrytou bránu.
12:36
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #37 Martin Svrček, asistoval #30 David Fučík (1:1).
12:36
Tony dostal gáje.
12:10
Vodovka praská ve švech.
09:22
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #55 Marek Mattes, asistoval #18 Jakub Poláček (1:0).
07:11
Bulls ovládají hřiště.
06:09
Škrob vyslal neskutečnou petelici ,ale brankář vyráží.
04:05
Poláček si motá jednoho hráče za druhým.
02:40
Červík se provrtal mezi dvěma hráči a akci ukončil střelou úplně mimo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Brückner a Marek Loskot.
00:00
00:00
Line-up hostů ŠSK ZŠ Očovská Hodonín:
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno Orange: brankář: Antonín Vopálka; hráči v poli: David Blaha, Štěpán Zhoř, Marek Mattes, Jakub Poláček, Jan Baláč