2:1
- : -
FBS Olomouc

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBS Olomouc 2:1
27. Lucie Švajcrová, 30. Karolína Lískovcová - 30. Kateřina Stoklásková; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 210; zásahy brankářů: Eliška Držíková -1 - Kristýna Keclíková -2; po třetinách: 0:0, 0:0, 2:1;
Komentář domácích Netrefa Lukáš (Trenér):
Dvě třetiny z utkání byli opravdu naprosto otevřené, Olomouci bych řekl, že tento vývoj svěčí daleko více, než nám. Do třetí třetiny se holky dokázaly fantasticky hecnout a v Chodovském dresu bylo 20 připravených holek, které jdou vyhrát tritul. Chodov letos už slavil 2x, já jsem rád, že vezeme domů 3. radost! Děkujeme všem rodičům a podporovatelům za pomoc, bylo to skvelé!
Komentář hostů Čoček Ondřej (Trenér):
Loni se nám splnil sen v podobě titulu z juniorek a druhého místa v dorostenkách, letos jsme potvrdili, že to nebyl jen sen, ale realita. S Olomoucí se musí na florbalové scéně počítat! Mnozí se nám posmívali, že to byla náhoda a tohle je odpověď... chtěl bych moc poděkovat holkám, byly skvělé! Pro nás tímto skončila jedna etapa, čeká nás generační obměna, ale máme na co navazovat a na čem stavět. S mnohými z dněšních dorostenek se už na podzim budeme vídat v ženské extralize a toto byla pozvánka a zaslaná vizitka pro soupeře - jsme tady a tešte se!!!
Dnešní zápas patřil k těm, které hrajeme rádi, nepostrádal nic, co od dívčího florbalu čekám. Soupeř je aktuálně nejlepší v republice a troufnu si tvrdit, že i na světě a my s ním dokázali hrát vyrovnanou partii. Pro nás obrovská škola a věřím, že i Chodovu tyto zápasy něco dají. Takže ještě jednou, víc takových, víc takových a víc takových...
Soupeři gratulujeme k zisku zlata a my jdeme slavit, myslím, že máme co :-)

36:00
32:11
Vyloučen hráč #11 Dominika Lískovcová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
29:13
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #76 Kateřina Stoklásková, asistoval #91 Klára Souralová (2:1).
29:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #25 Lucie Baldreichová (2:0).
27:41
Vyloučen hráč #74 Sophie Pallová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za špatné střídání.
26:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová bez asistence (1:0).
24:00
24:00
19:28
Vyloučen hráč #25 Lucie Baldreichová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vysoká florbalka.
12:00
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Gotschim a Dan Lošťák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Kristýna Keclíková; hráči v poli: Tatiana Stýblová, Kateřina Čočková, Barbora Poláchová, Valentýna Zerzánová, Veronika Mrázková
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Eliška Držíková; hráči v poli: Denisa Bubeníková, Eva Křtěnová, Lucie Švajcrová, Jana Kulhavá, Iveta Veličková