2:0
- : -
odehráno
FBC Český Krumlov (sestava)
branky (asistence): 05:15 Pavel Doležal (Lukáš Homolka), 06:15 Marek Šulc (Roman Fučík), 06:53 Pavel Doležal (Jan Trestr), 08:30 Lukáš Homolka (Pavel Doležal), 18:49 Lukáš Homolka (Milan Konrád), 20:23 Jan Trestr (Pavel Doležal), 27:17 Jiří Ševčík (Roman Fučík), 39:34 Jan Trestr (Jiří Ševčík), 43:56 Marek Šulc (Roman Fučík)
BETA United (sestava)
branky (asistence): 21:49 Vojtěch Ingr (Michal Janíček), 23:24 Vojtěch Ingr (Libor Škabroud), 26:16 Štěpán Matějka (Michal Janíček)

FBC Český Krumlov - BETA United 9:3
6. Pavel Doležal, 7. Marek Šulc, 7. Pavel Doležal, 9. Lukáš Homolka, 19. Lukáš Homolka, 21. Jan Trestr, 28. Jiří Ševčík, 40. Jan Trestr, 44. Marek Šulc - 22. Vojtěch Ingr, 24. Vojtěch Ingr, 27. Štěpán Matějka; rozhodčí: Jiří Vrána - Zdeněk Rada; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Kudláček ? - Miroslav Majer ?; po třetinách: 4:0, 3:3, 2:0;
45:00
43:56
Branku družstva FBC Český Krumlov vstřelil Marek Šulc, asistoval Roman Fučík (9:3).
42:00
Omlouváme se divákům za málo psaní ale v tomto se opravdu nedá pracovat. Je to samé vyloučení, samý gól a samý trest. Jak se blíží konec je to znát.
41:08
Trestné střílení družstva FBC Český Krumlov neproměnil Roman Fučík.
41:08
Vyloučen hráč Michal Janíček družstva BETA United na 2 minuty za blokování hokejky.
39:34
Branku družstva FBC Český Krumlov vstřelil Jan Trestr, asistoval Jiří Ševčík (8:3).
38:30
Vyloučen hráč Marek Šulc družstva FBC Český Krumlov na 2 minuty za blokování hokejky.
35:57
Trestné střílení družstva FBC Český Krumlov neproměnil Jan Trestr.
35:57
Vyloučen hráč Miroslav Majer družstva BETA United na 2 minuty za bránění ve hře.
30:33
Vyloučen hráč Libor Škabroud družstva BETA United na 2 minuty za nesportovní chování.
30:17
Začíná to tu být "na ostří nože" - přilítla hokejka na pořadatelský stolek a hned poté vyloučen hráč Bety.
30:00
30:00
29:57
Pokud Beta zabojuje, má ještě šanci. Uvidíme co přinese 3. třetina.
29:00
Rozhodčí jsou dnes velice slušní - pískají zápas "z místa".
27:40
Goly tu dnes padají jako na běžícím páse.
27:17
Branku družstva FBC Český Krumlov vstřelil Jiří Ševčík, asistoval Roman Fučík (7:3).
26:16
Branku družstva BETA United vstřelil Štěpán Matějka, asistoval Michal Janíček (6:3).
26:15
Gratulujeme panu Leoši Ševčíku, který vyhrává naší soutěž. Přejeme hezký zážitek.
23:24
Branku družstva BETA United vstřelil Vojtěch Ingr, asistoval Libor Škabroud (6:2).
23:24
Krumlov nyní drtí soupeře ale rychlí protiútok dává Krumlovu za vyučenou, gol.
21:49
Branku družstva BETA United vstřelil Vojtěch Ingr, asistoval Michal Janíček (6:1).
20:23
Branku družstva FBC Český Krumlov vstřelil Jan Trestr, asistoval Pavel Doležal (6:0).
18:49
Branku družstva FBC Český Krumlov vstřelil Lukáš Homolka, asistoval Milan Konrád (5:0).
18:49
Beta se zvedá z mrtvých, ale ted dostává další hřebíček do rakve. Nešťastně tečovaný míček končí za zády bezmocného Majera.
15:00
15:00
14:00
Pro diváky on-line máme soutěž o jednu volnou vstupenku do Muzea rekordů a kuriozit v Pelhřimově. Kdo prví zašle sms na číslo: 776 362 827 (ve tvaru "ONLINE") nejdelé však do 12:52 vyhrává:) těšíme se
12:06
Krumlov očividně polevil a Beta cíti ve vzduchu kromě radioaktivních částiz z Japonska také příležitost vsítit gól.
09:34
Na hřišti se právě provádí drobná úprava a město rekordů si kazí pověst... Pozn: hřiště upravuje sám sekretář ČFbU.
08:30
Branku družstva FBC Český Krumlov vstřelil Lukáš Homolka, asistoval Pavel Doležal (4:0).
07:03
Ani to že na stolku jsou dva počítače a na jednom běží Simsnovi neodrádí hráče Krumlova od skvělého výkonu.
06:53
Branku družstva FBC Český Krumlov vstřelil Pavel Doležal, asistoval Jan Trestr (3:0).
06:15
05:15
Branku družstva FBC Český Krumlov vstřelil Pavel Doležal, asistoval Lukáš Homolka (1:0).