1:2
- : -
odehráno
FbC Panthers (sestava)
branky (asistence): 32:04 Veronika Raková (Eliška Kučerová), 43:29 Renata Jandová (Veronika Raková)
Tatran team Děkanka (sestava)
branky (asistence): 02:15 Petra Brotánková (Renata Levá), 09:31 Tereza Pilíková (Andrea Nemravová), 17:09 Alžběta Mašková, 29:28 Andrea Tvrzová (Adéla Zehrerová), 36:46 Tereza Pilíková (Andrea Nemravová), 37:23 Renata Levá (Adéla Zehrerová), 43:13 Renata Levá (Andrea Tvrzová), 46:26 Hana Veřmiřovská

FbC Panthers - Tatran team Děkanka 2:8
33. Veronika Raková, 44. Renata Jandová - 3. Petra Brotánková, 10. Tereza Pilíková, 18. Alžběta Mašková, 30. Andrea Tvrzová, 37. Tereza Pilíková, 38. Renata Levá, 44. Renata Levá, 47. Hana Veřmiřovská; rozhodčí: Adéla Jaucová - Jiří Dolanský; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Marie Topolová 32 - Kateřina Chvátalová 22; po třetinách: 0:3, 1:3, 1:2;
60:00
poměr střel ve třetí části Panthers 8 Děkanka 13
60:00
poměr střel celkem Panthers 24 Děkanka 40
60:00
komentář trenéra hostů Tomáše Pechy "děkujeme soupeřkám za fér zápas, pro nás velmi dobrá příprava na následující extraligové kolo, škoda několika neproměněných šancí"
60:00
komentář trenéra domácích Kryštofa Kocota "holky bojovaly jako pravé Pantherky"
60:00
59:32
Raková vybojovala balon pro Kučerovou, Chvátalová kryje maskou
59:18
Timeout Tatran team Děkanka
56:18
Vyloučen hráč Klára Pečánková družstva FbC Panthers na 2 minuty za špatné střídání.
56:18
Ajajááj, špatné střídání
55:50
odložené vyloučení Panthers, výhoda Děkanka
52:34
Raková protáhla na střed přes Hanuskovou Jandová jí balon sebrala z čepele!
50:40
standartka Panthers po průniku Rakové zůstala nevyužita
46:26
Branku družstva Tatran team Děkanka vstřelil Hana Veřmiřovská bez asistence (2:8).
46:26
zametený balon do branky!
45:40
Bóhmová zblokovala střelu do prázdné!
43:49
Vyloučen hráč Martina Pavelková družstva FbC Panthers na 2 minuty za opakované přestupky.
43:29
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Renata Jandová, asistoval Veronika Raková (2:7).
43:29
podobně šťastný gól i na druhé straně
43:13
Branku družstva Tatran team Děkanka vstřelil Renata Levá, asistoval Andrea Tvrzová (1:7).
38:05
Vyloučen hráč Gabriela Hanusková družstva Tatran team Děkanka na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:05
Hanusková vrážení za vlastní branou, 2 minuty
37:23
Branku družstva Tatran team Děkanka vstřelil Renata Levá, asistoval Adéla Zehrerová (1:6).
37:23
na středu opuštěná Levá
36:46
Branku družstva Tatran team Děkanka vstřelil Tereza Pilíková, asistoval Andrea Nemravová (1:5).
33:51
Střela do tyčky hráč Barbora Zabavská družstva Tatran team Děkanka .
32:40
slibná standartka domácích
32:04
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Veronika Raková, asistoval Eliška Kučerová (1:4).
32:04
krásně schovaná střela Rakové snižuje
29:28
Branku družstva Tatran team Děkanka vstřelil Andrea Tvrzová, asistoval Adéla Zehrerová (0:4).
29:28
doklepávka Tvrzové, 0:4
28:20
Zabavská z mezikruží pouze do Topolové
25:51
Vyloučen hráč Andrea Nemravová družstva Tatran team Děkanka na 2 minuty za sekání.
17:09
Branku družstva Tatran team Děkanka vstřelil Alžběta Mašková bez asistence (0:3).