0:4
- : -
odehráno
Florbal Ústí (sestava)
branky (asistence): 06:47 Leoš Nergl (Milan Stránský), 11:02 Hynek Nikolič (Filip Kučaba), 39:00 Jan Filipec (Tomáš Brom)
FBŠ Hattrick Brno (sestava)
branky (asistence): 14:14 Jan Kolajta (Dominik Flek), 19:35 Radek Felkl (David Hauser), 42:02 Jan Kolajta, 43:49 Martin Houšť (Filip Hrabal), 44:53 Jan Kolajta (Jan Vojtíšek), 58:53 Marek Vojta (vlastní branka)
zapisovatel online:
Vladimír Štorek ml.

Florbal Ústí - FBŠ Hattrick Brno 3:6
7. Leoš Nergl, 12. Hynek Nikolič, 40. Jan Filipec - 15. Jan Kolajta, 20. Radek Felkl, 43. Jan Kolajta, 44. Martin Houšť, 45. Jan Kolajta, 59. Marek Vojta; rozhodčí: Ondřej Sochůrek - Roman Šuvada; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 305; zásahy brankářů: Milan Stránský 35 - Pavel Kotula 22; po třetinách: 2:2, 1:0, 0:4;
60:00
Střely po 3. třetině: 11:14 pro Brno.
60:00
Komentář trenéra hostů Davida Neruda: Dneska to byl velmi ubojovaný zápas, spíše hokejových parametrů. Jsme rádi, že jsme to ve 3. třetině urvali na svojí stranu. Zítra zabojujeme ze všech sil. Děkujeme soupeři. Prosím činovníky unie o zhlédnutí online video záznamu a vyvedení patřičných důsledků.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Syryčanského: Nemáme se za co stydět. Nechtěli jsme zabetonovat hru, ale chtěli jsme hrát pro diváku florbal nahoru dolu. Soupeř nás opět potrestal v úspěšnosti gólových šanci. Brnu doporučuji založit fotbalový oddíl a nakoupit kabelky když nejsou schopni přijmout hru na úrovni boje play-off.
60:00
58:53
Vlastní branku družstva Florbal Ústí vstřelil Marek Vojta (3:6).
58:53
Bohužel Vojta nešťastně nezvládl zpracování a míček končí za brankovou čárou.
58:13
Vojta teď svým typickým výběhem střílí o chlopek vedle. Jiránek trefuje boční síť.
56:15
Kučabova střela a následná Glatzova dorážka konší jen těsně mimo. Hraje se za ústeckou brankou.
51:47
Ústí pokračuje ve svém tlaku. Koník s Filipcem teď šli 2 na 1 ale Kotula měl velké štěstí.
51:14
Vyloučen hráč Roman Houbal družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
51:14
Vyloučen hráč Jiří Horák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
49:39
3 velké šance domácích. Ústí je teď na koni.
47:27
Filipec byl chycen pod krkem. Glatz byl vražen za mantinel. Rozhodčí dnes nastavili laťku vyloučení hodně vysoko.
47:06
Vojta byl faulován na středu hřiště. Brněnský hráč potom ještě strčil do Vojty. Rozhodčí pískají jenom standartku.
46:01
Ústí sice vstřelilo branku, ale z nepochopitelného důvodu rozhodčí gól neuznali po hře nohou.
45:00
Dnešní vyhrocené utkání sleduje 305 diváků.
44:53
Timeout Florbal Ústí
44:53
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Jan Kolajta, asistoval Jan Vojtíšek (3:5).
44:53
To co teď předvádí Brno je neskutečné. Přehrává soupeře na plné čáře.
43:49
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Martin Houšť, asistoval Filip Hrabal (3:4).
43:49
Brno vlétlo do 3. třetiny s velkým nasazením a ujímá se vedení.
42:02
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Jan Kolajta bez asistence (3:3).
42:02
Procházka teď doslovně namazal Kolajtovi, který jen usměrnil míček za Stránského záda.
41:15
Hra se trochu zklidnila. Mohli jsme vidět dvě velké šance na obou stranách.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině : 6:13 pro Brno.
40:00
39:00
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Filipec, asistoval Tomáš Brom (3:2).
38:22
Brno má standardní situaci z velkého brankoviště. Branka však nepadla.
35:42
Velké šance na obou stranách. Oba brankáři však chytají.
34:40
Kolajta se teď ocitl sám před Stránským.
32:48
To co teď sledují diváci nevypadá jako florbal. Faul střídá faul.
30:00
Hraje se o každý centimetr na hrací ploše i mimo něj.
28:44
Ústí se ubránilo.
27:27
Brno střílí jednu střelu za druhou.
26:44
Vyloučen hráč Filip Kučaba družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
22:35
Brom se teď trochu se štěstím dostal před Brněnskou branku.
21:18
Ústí v plném počtu.
20:55
Hattrick si zatím nevytvořil žádnou šanci.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: 8:13 pro Brno.
20:00
19:35
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Radek Felkl, asistoval David Hauser (2:2).
19:18
Vyloučen hráč David Procházka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
18:38
Stránský za pomocí své obrany likviduje jednu střelu za druhou.
17:46
Vyloučen hráč Kamil Jiránek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za opakované přestupky.
17:15
Stránský kryje přízemní střelu z půlky hřiště.
16:17
Utkání provází plno soubojů na hranici pravidel.
14:14
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Jan Kolajta, asistoval Dominik Flek (2:1).
14:14
Brno udává tempo utkání a i proto se dočkává branky.
11:54
Glatz stál sám před Kotulou. Branku přestřeluje.
11:02
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Filip Kučaba (2:0).
11:02
Kučabovu dělovku, která letěla po zemi do rohu tečoval Nikolič do prázdné branky.
10:41
Nebezpečná standartní siruace před brankou domácích.
08:30
Blízko gólu se ocitl hostující Hauser. Míček mu v poslední chvíli přeskočil čepel.
06:47
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Leoš Nergl, asistoval Milan Stránský (1:0).
06:47
Po krásném výhozu Stránského gól dává hráč s číslem 28 Leoš! Nergl! Leoš! Nergl!
05:33
Hattrick si teď vytvořil dost příležitostí. Ke vstřelení branky to však nevedlo.
04:50
Hraje se ve velkém tlaku. Nahoru a dolu.
03:43
Hrabal se teď ocitl ve velké šanci.
02:00
Z protiútoku mohl těžit Nergl. Kotula však bezchybný.
01:50
První dnešní úspěšný zákrok si připisuje domácí Stránský.
01:10
Začátek zápasu je velmi opatrný.
00:01
Úvodní vhazování vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Sochůrek a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hattrick Brno: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Jakub Marek, David Hauser, Filip Hrabal, Roman Houbal, Martin Houšť
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Milan Stránský; hráči v poli: Tomáš Brom, Jakub Koník, Jan Filipec, Marek Vojta, Vít Škvára