6:0
- : -
odehráno
TJ Centropen Dačice (sestava)
branky (asistence): 08:11 Petr Jindra (Ondřej Vala), 11:10 Oldřich Pecha (Daniel Holeček), 31:39 Oldřich Pecha (Petr Stejskal), 39:40 Ondřej Vala, 40:21 Radovan Kubek (Kryštof Kůs), 40:54 Daniel Holeček (Pavel Stejskal), 53:14 Pavel Urbánek (Milan Svoboda), 54:16 Milan Svoboda (Ondřej Vala), 56:23 Pavel Gellner (Radovan Kubek), 57:41 Pavel Gellner (Kryštof Kůs)
FBC Trutnov (DTJ) (sestava)
branky (asistence): 11:22 Roman Šauer (Ondřej Votoček), 26:13 Jonáš Mikšovský, 30:38 Daniel Dohnal (Roman Šauer), 33:39 Andreas Tilgner (Jakub Bydžovský)
zapisovatel online:
Šlápota

TJ Centropen Dačice - FBC Trutnov (DTJ) 10:4
9. Petr Jindra, 12. Oldřich Pecha, 32. Oldřich Pecha, 40. Ondřej Vala, 41. Radovan Kubek, 41. Daniel Holeček, 54. Pavel Urbánek, 55. Milan Svoboda, 57. Pavel Gellner, 58. Pavel Gellner - 12. Roman Šauer, 27. Jonáš Mikšovský, 31. Daniel Dohnal, 34. Andreas Tilgner; rozhodčí: Michal Šafář - Jiří Kučera; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jakub Krejčí 21 - Vojtěch Škvrna 32; po třetinách: 2:1, 2:3, 6:0;
60:00
Střely na branku po třetí třetině 15:10 z pohledu domácích.
60:00
Komentář domácího trenéra: Od začátku jsme si šli za vítězstvím, které jsme potvrdili ve třetí třetině, děkujeme soupeři. Komentář hostujícího trenéra: Ostuda, nejhorší zápas sezony, bez komentáře.
60:00
58:57
Vyloučen hráč Jakub Bydžovský družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za blokování hokejky.
57:41
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Kryštof Kůs (10:4).
56:23
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Radovan Kubek (9:4).
54:16
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Milan Svoboda, asistoval Ondřej Vala (8:4).
53:14
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Urbánek, asistoval Milan Svoboda (7:4).
49:21
Vyloučen hráč Milan Svoboda družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost.
40:54
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Pavel Stejskal (6:4).
40:54
Holeček zasunul míček pod padajícího Škvrnu
40:21
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Kryštof Kůs (5:4).
40:21
Kubek zaběhl za obranu, zpracoval vysoký míček a z druhého doteku zakončil pod břevno.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině 18:10 z pohledu domácích.
40:00
39:40
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Ondřej Vala bez asistence (4:4).
39:40
Vala po fatálu trutnovské obrany přehazuje vyjetého Škvrnu.
35:40
Spolupráce mladých pušek, Holeček-Stejskal, končí po střeleckém pokusu prvně jmenovaného neúspěšně.
33:39
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Andreas Tilgner, asistoval Jakub Bydžovský (3:4).
33:39
Dredatý Tilgner napálil odražený balonek, který si proklestil cestičku až do branky domácích.
31:39
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Petr Stejskal (3:3).
31:39
Pecha využil standardní situaci na polovině hřiště, svou vyhlášenou dělovkou prostřelil vše co mu stálo v cestě.
30:38
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Daniel Dohnal, asistoval Roman Šauer (2:3).
30:38
Šauer našel naběhnuvšího Dohnala, Krejčí v této situaci bezmocný.
29:30
Mikšovský vs. Krejčí 1:1. Včasným vyjetím Krejčí zneškodnil pokus Mikšovského
26:13
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Jonáš Mikšovský bez asistence (2:2).
26:13
Mikšovský se řítil sám na brankáře, byl zezadu faulován vracejícím se Gellnerem, nařízené trestné střílení sám poškozený proměnil.
25:00
Trutnov zatím bezradný, Dačice by si za svou aktivitu zasloužilu branku
23:33
Svoboda přesprintoval svého obránce a našel volného Holečka, Škvrna si připisuje další úspěšný zákrok.
21:50
Sedláčkova diagonála přes celé hřiště našla svůj cíl na čepeli Svobodovy hole, jeho střela z prvního doteku bohužel našla cíl na hrudi golmana Škvrny.
20:00
20:00
Střely na branku 9:5 z pohledu domácích.
20:00
17:10
Rychle rozehraná standardní situace Trutnova, Bydžovský na středu hřiště zcela osamocen přestřeluje dokonce i futsalovou branku stojící za mantinelem.
16:40
Kůsův padáček málem nachytal golmana hostů na švestkách, v leže na poslední chvíli lapil míček do natažené ruky.
14:36
Dačice v pěti, Trutnov při přesilovce Krejčího nikterak nebezpečně neohrozil
12:36
Vyloučen hráč Pavel Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hra na zemi.
12:36
Stejskal po podklouznutí chtěl situaci zachránit, rozhodčí neměl s jeho úmyslem pochopení.
12:10
Pecha mohl přidat na svůj účet druhou branku, s míčkem na čepeli příliš dlouho otálel a o míček byl tak připraven.
11:22
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Roman Šauer, asistoval Ondřej Votoček (2:1).
11:10
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Daniel Holeček (2:0).
11:10
Holeček svým důrazem vybojoval míček pro Pechu, jeho střela z poloviny hřiště zapadla přímo do horního rohu Škvrnovy branky.
10:30
Starší z bratří Stejskalů přestřeluje branku z nebezpečné pozice před branou
09:40
Rozhodčí Kučera nám bourá mantinely. Asi se mu zdá že místní rovnači mantinelů nejsou dostatečně vytížení.
08:11
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Petr Jindra, asistoval Ondřej Vala (1:0).
08:11
Vala od mantinelu přihrává na střed hřiště, odkud pohotový Jindra po zemi překonává přesunujícího se Škrvnu.
08:11
Věnování pro KCh: Jak jsem slíbil, tak plním. Děkuju za podporu, přeju hodně štěstí v nadstavbě a hlavu vzhůru, bude líp. :)
07:50
Standardka z nebezpečné pozice pře brankou hostů. Pecha trefuje bránícího hráče
04:40
Krejčí chytá balonek s lehkostí sobě vlastní.
03:50
Výborně pozičně hrající Sedláček zabránil potenciální pohromě z pohledu domácích.
03:00
Evidujeme první střely na branky obou golmanů.
01:00
Hosté se hned od prvních vteřinek rozhodli napadat rozehrávku domácích, na dačické hráče, známé svojí vytříbenou technikou, si však nepřijdou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Šafář a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Trutnov (DTJ): brankář: Vojtěch Škvrna; hráči v poli: Ondřej Votoček, Roman Šauer, Vojtěch Krsek, Lukáš Tomeš, Jonáš Mikšovský
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Jakub Krejčí; hráči v poli: Jiří Sedláček, Oldřich Pecha, Kryštof Kůs, Radovan Kubek, Pavel Gellner